Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » P0001 - Tüzelőanyag mennyiség...

P0001 - Tüzelőanyag mennyiség szabályozás, szakadt áramkör. Aki tapasztalt már hasonlót, hol volt a hiba és mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A jármű pontos típusát majd az ezotéria rovatban megkérdezzük, ne is törődj ilyen apróságokkal!


Addig meg max. egy tipp: folytószelep állásérzékelő kontakt hiba. Törlésre elmúlik, vagy állandóan fennáll?

2013. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*jav:

Folytószelep= fojtószelep


Már én is szarul írom!

:(

2013. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2003-as Daewoo Matiz II 796 ccm3
2013. nov. 15. 07:54
 4/8 A kérdező kommentje:

A Check-et visszaírja amint ugrik egyet az autó. A szervizből kifelé jövet már a kapuban visszarakta :)

"Hintázik" az autó. Egyenletes gázon lassul, majd hirtelen nekiiramodik és van, hogy ezt minden fokozatváltáskor eljátssza. Meg úgy egyébként, bármikor. Nem tudom mitől függ. Volt, hogy hetekig jó volt máskor meg alig bírok vele kikeveredni a városból mert folyamatosan állna le..országúton már nem csinálja egy-egy kisebb ugrás van de nem lassul le és nem akar megállni.

2013. nov. 15. 08:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Szívócső abszolút nyomást - MAP szenzort is ki szokott dobni rá a gép. Első körben érdemes lenne azt kicserélni?
2013. nov. 15. 08:21
 6/8 anonim ***** válasza:

"A Check-et visszaírja amint ugrik egyet az autó. A szervizből kifelé jövet már a kapuban visszarakta"


Akkor kellett volna tolni egy rükvercet, és visszavinni! Gondolom a pénzt nem utasították vissza.


Valami kontakthiba lesz szerintem.

2013. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva ingyen nézte meg ráadásul soron kívül a márkaszerviz munkatársa azért sem akartam tovább takarékoskodni nehogy rám verjen egy csinos összeget. Na meg láttam rajt hogy nem igazán tudja mit kellene csinálnia..


A kontakt hibát hogy fogjuk felismerni? Merre kellene keresni ötletem sincs helyileg hol lehet a gond. De gondolom elég tüzetesen át kell nézni az autót vagy tévednék?

2013. nov. 16. 16:53
 8/8 A kérdező kommentje:
akadékoskodni*
2013. nov. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!