Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri autót...

Szerintetek megéri autót behozni Németországból?

Figyelt kérdés

Kis kategóriás kocsikra gondolok pl. Golf 2-3 GTI.


Ezekből németországban több van és nincsenek is annyira széthajtva ezért gondoltam, hogy onnan hozok be kocsit. Szerintetek hülyeség? Milyen kocsikat ajánlotok még? Csak az autóra 400e van, a papírmunkára n külön pénz. Mindenkép ilyen régebbi kocsit szeretnék.



2013. nov. 17. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Már Németország sem olyan aranybánya, mint 10 éve. Egy ismerősöm még hozogat be 3-as Golfokat, papírozva 230-300-ért adja őket. 400-at szerintem kár egy ilyen öreg rozsdaboglyába beleborítani, nem lesz jobb annyival.
2013. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy sok, de ennyit szánok rá max.


Találtam egy szép 3-as golf gti-t. Csak sajnos azt nem tudom, ho megyek ki megnézni. Lehet azt fogom csinálni, hogy kérek róla sok képet és ha tetszik akkor kimegyek egy németül jól beszélő emberrel és megveszem.


[link]


Ezt néztem, szerintetek milyen? Nem túl olcsó?

2013. nov. 17. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy megnézést megérhet, úgy néz ki, hogy tényleg német az illető. Sok kereskedő román vagy török, azokkal még szót érteni sem könnyű.
2013. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt miből lehet észrevenni, hogy török vagy román?
2013. nov. 17. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Az alvázon vannak rozsdahelyek, amit ki kellene javítani.

Azt írja a gazdája, hogy 1 napi munkával ez megoldható.

De! Mivel tulajról van szó és nem szakemberröl, jó lenne, haolyannal nézetnéd meg, aki ért is hozzá!


Az árral nincs probléma.

2013. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Pl felhívod, és nem tud németül. Vagy Ahmed Özmüdnek hívják. :D
2013. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt miből lehet észrevenni, hogy török vagy román?

-----------

Kisbetüvel ír minden szót, nem ismeri a német helyesírást, csak makog!...:))

2013. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Apám autószerelő, én utolsó évemet járom a suliba és utánna én is az leszek :) Úgyhogy az állapot felmérés csak nem lesz akkora baj :) Németül beszélő manus kell majd, mert mindketten angolul beszélünk csak.


Hát a szövegből nemigazán tudom leszűrni milyen a nyelvtanja, mert a google fordító csak szószerint fordít :))

2013. nov. 17. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Én olvastam a szöveget és korrekt volt. Szerintem német a hapsi.
2013. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2013. nov. 17. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!