Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt gumikat hogyan...

Használt gumikat hogyan hozhatom be Németországból?

Figyelt kérdés
az lenne a pontosabb kérdésem hogy 3 autóm van hoznék rá használt gumit ha arra járunk jövő hónapban úgy is, ott ugye 4 miniméter előtt le kell cserélni a krsz szerint , az nekem még bőven jó lenne, azt ingyen ide adják a gumisok vagy ilyennel kapcsolatos infója ha van valakinek kérem írjon ..

2013. nov. 17. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

vámot kell utána fizetni, 1 autóhoz 1 garnítúra gumi hozható be vámmentesen.

de ha mondjuk 5 személlyel mész (5 útlevél van nállad) akkor kiadják a vámmentes keretet 5 személynek, tehát 5 garnítúrát hozhatsz be.

2013. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes itt a környéken élő Gumisok 20-30-asával hozzák be akkor ők hogy csináálják ? Bár ők nyílván nem fogják elárulni h tőlük vegyem :( Útlevelem sincs németbe ugye nem kell..
2013. nov. 17. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
útlevél németországba? ez új...
2013. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na most akk hozhatok többet ? Azt tudom hogy németbe nem kell Útlevél, de hogy működnek a dolgok ? kicsit már most én sem tudom mi van !
2013. nov. 17. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen vámot kell fizetni, ne beszéljetek már hülyeségeket. Senki nem törődik vele, hozhatsz amenyit birsz.
2013. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Izé , vám ? Nem eu-ba léptünk vagy mi ? Hahó! Vámvizsgálat sincs ,áthajtasz egyik országból a másikba.
2013. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy hozhatod be hogy ,felrakod vagy berakod ahová akarod , a kutya nem foglalkozik vele.
2013. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a gumisoknál nem kell fizetni csak meek és hozom el ? Vagy valami Papírt íratni ?
2013. nov. 19. 07:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért? magyarban hogy csinálnád? Lehet hogy neked adják csak ugy, lehet hogy pénzért. Miért kell megilletődni hiszen ez az unió. Ha papirt tudsz iratni az sohasem árt , mivel bárhol megkérdezhetik mit , hová viszel. Egszer magyarban táláltam egyik lerakohelyem melletti illegális szemétkupacban jó állapotu gumikat ,amit kapásbol felraktam. Utána 200m-re bele is futottam a rendőrőkbe kik be is akartak vinni, de nagysokára elmagyaráztam én nem hoztam szemét gyanánt, hanem viszem a gumikat.
2013. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!