Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hasznalt opel tigra Németorsza...

Hasznalt opel tigra Németorszagbol: mennyire ajanljatok egyetmistanak?

Figyelt kérdés
Legyen olcso mindenek elott, megbizhato, tehat ne kelljen szervizberletet valtsak.Mennyire felel ezeknek meg?Mennyire draga fenntartani? Nem kedvencem, de egyetemistaként tetszik nagyon egyelore.
2010. márc. 16. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Tigra!! Jajaj! Én lebeszéltem a lányomat, igaz nagyon mutatós menő kocsi, de akinek már volt a környezetemben nagyon hamar lemondott róla. Volt akinek állandóan rossz volt, és nem lehetett hozzá alkarészt kapni. Többet volt vele szervízbe mint otthon. De te tudod!
2010. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kár :( mit tudnatoka ajanlani amugy, ha mar ilyen velemenyek vannak?
2010. márc. 17. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is tigrát akartam, de mindenki lebeszélt róla. Az autókereskedéses haverék pezsgőt bontottak, mikor végre egy madár elvitte az ezer éve ott dekkoló kis tigrát.


tigra helyett így seat Ibizát veszek :)

2010. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!