Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell az adagolót felrakni...

NAkos kérdése:

Hogy kell az adagolót felrakni a motorra, hogy jól működjön?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

???


A gyártó utasításainak megfelelően - gondolom ez a helyes válasz, mert nem kérdeztél semmi konkrétabbat...

2013. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kézzel
2013. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy kézzel! Dugókulccsal!


A kérdésed egyébként a beállítására vonatkozik, ezt típusa válogatja. A régi 123-as mercin egy 19-es kulcs kell hozzá, ezzel szinkronizáljuk az adagolást a megfelelő hengerhez. Egyébként szerintem szerelő. Otthon nem tudod műszerezettség híján normálisan beállítani. (Vagy igen, de ahhoz rutin kell, szerszám és sok-sok idő.)

2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én igazából az alapelvre lennék kíváncsi, hogy hogy kell a motor főtengelyének állni,(1 henger szívó ütem eleje????)az adagolót az 1 henger befecskendezésére kell állítani...talán, de pontosan hogy?
2013. nov. 18. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha itt akarod megtudni ne fogj hozzá.
2013. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!