Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez a robogóhoz,...

Mit szóltok ehhez a robogóhoz, jó a városban ingázáshoz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 18. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit hangos lesz az a kipu, és valószínűleg nem is teszi erősebbé a motort, de amúgy pont az ilyen a legjobb
2013. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valósat mutat a km órája akkor ennyi pénzt megér szerintem.A fojtásokat érdemes benne hagyni az olajt le kell cserélni legalábbis Én lecserélném (fontos hogy jómínőségű fulszintetikussal használd)

Ami a km órát illeti,ennek a motoronak szalon állapotúnak kell lennie!Én két hónap alatt beletettem ennyit az MZ-zémbe és általában 30ezer km az ülés jó állapotnak örvend,nincsen rajta sehol kopás,a gumiknak is csak egy hangyányit szabadnak kopnia,a lábtartó és a markolatnál sincs kopás.

Ha valós a km ebben a gépben akkor megéri megvenni szerintem.De ha üzembiztos robit akarsz akkor ne tunningold!Hagyd meg gyárinak!

Üdv!

2013. nov. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es a rezótól érzékelhető a változás,ha rossz a rezó akkor elképzelhető hogy úgy érzed hogy nem ér semmit.
2013. nov. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áhh, szerintem az az óra már párszor átfordult, látszik a felnin is hogy újra lett festve.
2013. nov. 18. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
a rezó nem a gyári hengerhez van tervezve, hanem tuning hengerekhez, amik az esetek 99%-ában pörgősebbek, tehát nem lesz erősebb tőle a gyári hengerrel szerelt motor, csak gyengébb, mert az optimális töltőhullám áttolódik magasabb fordulatra, amin a gyári henger már nem tud dolgozni...
2013. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó neked hogy látod hogy mire is van hangolva a a rezó....

Mellesleg elég jól változtatható a rező méretei anélkül hogy különösebb hatásfokcsökkenés legyen.Itt a lényeg a rezó!A kialakítása a többi már csak a karakterisztikát adja,szóval valamennyi teljesítmény növekedés mindenféleképpen van mert könnyebben szabadul meg a gázoktól a henger és emiatt jobban is tud pörögni.Tudom sokat számít ha nem rá van tervezve,de ha már eleve rezót teszel fel ,már azt is meglehet érezni.És 50-re is gyártanak rezót,ugyanúgy mint 70-es hengerre.És még valami a jog is elég jól pörög,ha tennél rá egy fordulatszámmérőt akkor rá jönnél.

2013. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!