Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és kinéztem magamnak egy 2011-es Citroen Grand C4 Picasso-t, 2.0 HDi, Exclusive felszereltség. 3,5 misi az ára, felét a szüleim, a másik felét pedig én adnám bele. Ennyi idősen azért nem egy megszokott autó, de nekem nem jönnek be ezek a kis kabriók, meg lapos sportkocsik. A nagy batár kombikat szeretem.:) Mi lenne az első megítélésetek/reakciótok, ha látnátok egy ennyi idős srácot kiszállni egy ilyenből? Tudom hogy a 90% alapból azt szűrné le, hogy apuci odaadta a családi autót, de ha tudnátok, hogy az mégis a sajátja. Valamint mennyire megbízhatóak ezek az autók? A francia f0s általánosítástól most tekintsünk el.

2013. nov. 18. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először is irigyellek a korod miatt és azért is, hogy tudsz venni egy ilyen autót. Mit nem adnék, ha visszajönnének a csajozós idők. Akkoriban még én főiskolai tandíjra költöttem az össz pénzem és Trabival jártam.

Huszonévesen vettem meg az első normálisabb autómat 1 millió forintért, ami ma saccra kettőnek számítana, és folyton előhozakodtak azzal, hogy: "Ugye a szüleidé?"

Mindig mondtam, hogy nem, teljesen az enyém, a saját pénzemből. A hasonló megállapításokra nem kell odafigyelni és akkor egész jól elleszel. Az autó amit venni akarsz több csajnak bejön, mint az öreg lapos sportkocsik és kabriók, mert imponál nekik az, hogy egy fiatal és értékes autóval jársz. Nem rossz autó, nem lesz vele gondod. Sok Picasso taxit láttam már, ha olyan rosszak lennének, akkor nem mernének velük taxizni.

2013. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Még csak ismerkedek a kocsival, sorra lepődök meg hogy miket tud, meg mik vannak benne. De ezek a légrugók, meg a hatalmas panorámaszélvédő valami zseniális. Pont ma volt nagymamám testvérének a születésnapja, és megkért hogy vigyem el a vendégségbe. Neki is nagyon tetszett. Az ő szavaival élve: olyan mint egy guruló üvegház. A jelen levő férfitagoknak is tetszett a kocsi, és nekik is a szélvédő jött be a legjobban.:D Még a papírmunka hátra van, de mostmár a nehezén túl vagyok.

2013. nov. 19. 23:16
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Jól van, most már mindent tudunk, örülünk a hátsó üléses monitoroknak, meg az üvegházhatásnak, akár abba is hagyhatod a dicsekedést.
2013. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kicsit hadd éljem ki magam.:D Szerintem egy új, vagy számodra új autónál te is először felfedeznéd a kocsit, és ha már kiírtad hogy megvetted, azért pár infot közölsz róla. Ez nem dicsekedés (jó, egy kicsit.. Azért büszke vagyok az autóra, és hogy sikerült egy ilyet vadászni) csak gondoltam leírom hogy mi van benne ami úgy lényegesebb cucc, és tényleg nagyon sokat tesz hozzá az élményhez. De mostmár megtartom magamnak az örömöm, megígérem.
2013. nov. 20. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!