Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon nagyon olcsón szeretnék...

Nagyon nagyon olcsón szeretnék venni egy személyautót ami egy két évig kiszolgál. Melyik típust válasszam?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Három szór többe kerülnek" ezen jót nevettem!A régi corolla nem egy régi 525 BMW szóval ne beszélj már sületlenségeket!

Képzeld volt swiftem nekem is és nézegettem az alkatrész árakat ugyanis magam javítgattam.Hát mit mondjak az összes többi nem prémium márkához tartozó kis autók alkatrészei nem sokkal drágábbak kb 15 százaléknyi ártöbblet van egy suzuki alkatrész áraihoz képest! Ez azért nem háromszoros ár.Nem kéne túlzásokba esni! Ennyit az érveidről meg tényeidről!

2013. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2013. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tudsz helyesen írni. Nem három szór, hanem háromszor. Nem három majom szórja az arcodba az ondóját, hanem háromszor kevesebb pénzt vertem el eddig alkatrészre a suzukimra, mint te a toyotádra.
2013. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na ebből is látszik nincs igazad mert a helyesírásos bal bla blával jössz,mert nem tudsz megcáfolni! Ez is csak egy újabb jó duma!Mint ha te nem nyomnál véletlenül egy szó közé egy szóközt néha!
2013. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, abból, hogy láthatóan intelligensebb és igényesebb vagyok, mint te, látszik, hogy nincs igazam. Have a nice life, sucker XD
2013. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs toyotám sehol nem is írtam ,hogy nekem az van! Látom neked meg az értő olvasás nem megy ,de az nagyon nem megy számodra mert még 2-3 mondatot sem tudsz értelmezni és nem létező irományokat lától bennük!Amúgy meg már késő vagdalkóznod beégtél és kész!
2013. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg magyarúl írjál ha már ilyen helyesírás bu..zi vagy!
2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
suzukitól még egy lada is jobb....
2013. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gyerekesen vitatkoztok egy ócskavason.:P
2013. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Unalom űzés felső fokon :D
2013. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!