Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Mint-ről lenne szó! Mi...

Bela969669 kérdése:

Yamaha Mint-ről lenne szó! Mi a véleményetek ha egy új blokkot tennék bele, vagy ha folytást/folytásokat eltávolítom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne "folytás" esetleg fojtás van, ha van, de kétlem. Inkább az elektronikával szoktak játszadozni a japók!
2013. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi (diszgráfiás vagyok)
2013. nov. 19. 20:42
 3/11 anonim válasza:

Ne haragudj de én ezt nem értem. Valaki magyarázza el nekem, hogy mi ez a magyarországi "folytás" hisztéria.

NINCS a 2t motorokban folytás! Hacsak az évek alatt lerakódott kormot nem vesszük annak.

Most komolyan! Mennyire életszerű az, hogy egy neves motorgyártó tervez egy robogót ami modjuk 7le, de ők merő brahiból gyárilag " lefolytják" 4le-re.

Ilyen nincs! Max fordulatszám korlátozó elektronikát építenek be, de azt sem csak úgy céltalanul.

Ezt a "folytás" dolgot a Simson-os MZ-s időszakban találta ki valami barom, aztán ez az őrűlet járványszerűen terjedni kezdett.

A sok idióta meg a hangtompító furulyát meg a zárókúpot " folytásnak" nézte és szétbarmolta. Utána meg csodálkoztak azon, hogy szarabbul ment meg többet fogyasztott, de legalább hangosabb lett. Van akinek ez mindennél fontosabb szempont.:-)

2013. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. Még mindig nincs olyan szó, hogy "foLYtás!

:(

2013. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3: Pedig az S51N-esekben volt némi mechanikus korlátozás:

[link]

2013. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Még mindig nem véletlen az idézőjel!
2013. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen tapasztalt robogós. Elég sok motorban főleg robogóban van fojtás. [link] ezek mind létező dolgok...
2013. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A cikk komolyságát tükrözi, hogy az írójának fogalma sincs, hogy mennyi a smk-ok megengedett sebessége. Nekem is van robogóm és évekig MZ-ztem, de egyikben sem találtam a cikkben leírt fojtásokat.

A fordulatszám korlátozó az egyetlen ami logikusnak tűnik, viszont azt meg nem véletlenül építették be.

2013. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
térjünk el a fojtás dologtól. Blokk csere egy másik 50-re (újabbra)?
2013. nov. 20. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
@8 Nem szeretek hülyeségekre válaszolni, de szerinted mennyi a megengedett sebesség? Képzeld én is robogózom és nem találkoztam még fojtással, de ha ennyire hitetlen vagy menj be egy motorboltba ahol árulnak új smkpt és kérdezd meg, hogy igaz e vagy mindenki téged akar átverni.
2013. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!