Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről a Mercedes C...

Vélemények erről a Mercedes C 220D-ről!?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy azt mondjátok vissza van tekerve de csak rá kell nézni.Szerintem ha bele is van tekerve akkor nem 500 ezerről.



2013. nov. 20. 07:19
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Nekem klíma nélkül nem kocsi a kocsi. Főleg hogy ez nem is egy alsókategóriás autó.
2013. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos van benne klíma csak nem írták ki.Látni a kezelőgombokat.Classic az alap Elegance a középső és Avantgarde a full (felszereltségben).Szerintem még az alapba is van klíma.
2013. nov. 20. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép belseje van, de ezek a mercik még félmillió kilométer használat után is szépek maradnak belülről, szóval ne legyél olyan biztos benne, hogy nem 500e felettiről van tekerve. Motorját nézesd meg egy diagnosztával egy nívósabb szervizben. Ott minden kiderül. Főleg az, hogy érdemes-e megvenni.
2013. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Áááá, most nézem csak, dízeles a kicsike :D

MINDENKÉPP vidd el egy szervizbe, ahogy fent írtam, és nézesd át, TÜZETESEN!!

2013. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Mercedes nagyon sokáig nem osztogatta alapból klímát, ha lenne, emlékeim szerint a két tekerő között lenne a vezérlése, a motortérben sem látom, hogy lenne benne.
2013. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kilóméter tekert ez szinte biztos, de ez egy Mercedes és ha rendesen karban volt tartva 700km-ig is elmegy. De azért nem árt elvinni megnézetni.
2013. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!