Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4-ből az automataváltós...

Audi A4-ből az automataváltós (multitronic) lényegesebben többet fogyaszt a kézi váltóshoz képest?

Figyelt kérdés
A multitronic váltó megbízható vagy folyamatosan szervizelést igényel?
2013. nov. 20. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az automata váltók többet fogyasztanak, mint a kézi. Na meg trükközni se lehet. De én nem értek hozzá.
2013. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na de hány cm3-es a kocsi?


Mondjuk szerintem vagy ugyanannyit fogyaszt, vagy minimálisan többet.

De van megoldás, kézibe kell használni! :)

Automatát csak akkor használj, ha dugóba kerülsz, vagy araszolni kell valahol.


Szervizigény: hát ha több százezer km van a kocsiba, akkor talán számítani lehet arra, hogy lesz valami gond, de ha kevés km-es, akkor sztem semmi.

2013. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kézi váltóval tuti vagy kevésbé lesz bajobb, mint az automatával, mert ha ott nem szervizelték rendesen, akkor te szívod meg... Átlagosan meg egyszer mindenképp gallyra megy az automata váltó, az meg horror...
2013. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fokozatmentes automata ( multitronic ) az biztos , hogy többet fog enni, mint a kézi váltós társai,1.5 liter plusszal nyugodtan számolhatod.
2013. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2.5 v6-os azt mondják 13l eszik, ezt kicsit sokkalom hiába 2.5-os, átlagba 210e km!
2013. nov. 20. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet én tudom rosszul, de azokban az A4-ekben, amelyekhez rendelhető volt a Multitronic váltó ( konkrétan a B7 és a B8 ) nem volt sem benzines sem dízel 2.5-ös motor.


A 2.7-es dízel biztosan nem eszik 13 litert, még összkerekes változat esetén városban sem. A 3.2-es V6 benzines viszont városban gond nélkül el fog ennyit fogyasztani :)

2013. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neem ez a második generációs 2000-2005 gyártották.
2013. nov. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!