Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 1.7 td (isuzu...

Mike0730 kérdése:

Opel astra f 1.7 td (isuzu motoros) teljesítmény növelés tuning tippeket valaki?

Figyelt kérdés
konkrétan hallottam gyári turbónyomás növeléséről is,egészséges kereteken belül,de minden más érdekel ,mit merre hogyan kell?

2013. nov. 21. 13:10
1 2
 11/11 Dörmögő ***** válasza:

Szia Attila!

Nekem B vectrám van ugyanezen motorral. Nekem is csöpögött az adagolóm, de nekem szerencsére itthon sikerült megoldanom. Ajánlom neked is hogy feküdj a kocsi alá, és nézd meg alulról hogy hol csöpög. Én így tettem és az adagolón van egy trapéz alakú lemez (dúsítónál) amit két csavar fog. Nálam ott csöpögött. Leszedtem, és kellett egy másik tömítés. "O" gyűrűvel tömít. Ha szerencséd van akkor neked is ott csöpög.

A nehézkes indítás meleg motornál lehet több hiba miatt is. Az egyik a kopott adagoló, ilyenkor az indítómotor teker rendesen, csak éppen nehezen indul a kocsi. Egy másik hibalehetőség a kopott önindító. Ilyenkor meleg motornál az önindító csak nyöszögve, nehézkesen tudja olyan fordulattal forgatni a motort ami elég a beinduláshoz.

2014. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!