Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne feljebb húzni...

Kuszko kérdése:

Hogyan lehetne feljebb húzni egy kis polskit?

Figyelt kérdés
Legkevesebb ráfordítással, hogy lehet megoldani egy 10-15 Le teljesítménynövelést egy kis polski-n?

2013. júl. 8. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 LE-t sehogy. Vagyis lehet annyit, de az nagyon sokba kerülne.

Csináltass egy másik vezérműtengelyt hozzá, ami nagyobb benyitású, hosszabban tartja nyitva a szelepeket,

ehhez növeld a kompresszióviszonyt.

Csak ne ess át a ló túl oldalára vele, mert igaz, hogy erős lesz, de utcán lehetetlen lesz használni.

Aki ilyennel foglalkozik, majd úgyis ad tanácsot.

Esetleg fel is lehet fúrni nagyobb hengerűrtartalmúra.

Utána egy nagyobb karburátor.

Ha találsz hozzá dugattyút, és nem kell legyártani, ezek kijönnek kb 40-50 ezerből egy Polskinál.

2013. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ. amúgy a turbosítás egyszerűbbnek tűnik, és én is gondoltam rá, de az milyen árba lenne, meg hol tudnék csináltatni? ha jól tudom turbófeltöltő kell hozzá, az újabb autókhoz (legalábbis a polskinál újabb) 5-10-15 éves autókhoz van külön, de egy polskihoz? ötleteket várok :)
2013. júl. 8. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
csak az autó árának tízszerese kell hozzá kb...
2013. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mekkorára lehet még biztonságosan felfúratni kb. egy polskit?
2013. júl. 12. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!