Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnénk vásárolni és...

Autót szeretnénk vásárolni és találtunk egyet jó áron de turbó hibája van! Mennyibe kerül azt megjavítani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Általában százezres nagyságrendű tétel.
2013. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen autó... Kicsit komolyabb gépnél akár 4-5-600e-es tétel is lehet, míg egy ősöreg turbodízelnél azért jóval olcsóbb.
2013. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy akar csak 15eFt .. Jo lenne ha leirnad,hogy mi a turbo hibaja.. Torott a tengely ? Futyul ? Eszi az olajat ? Nem tolt rendesen ? Tultolt ?
2013. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
javítsa meg az eladó, és Te úgy vedd meg, hogy jó a kocsi.
2013. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dörmögő ***** válasza:
Kell a kocsi típusa. Egy újabb autónál ez több százezer is lehet, míg egy öregebbnél csak pár tízezer.
2013. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dörmögő ***** válasza:
Annyit hozzátennék hogy én nem vennék olyan kocsit ami ilyen vagy hasonló probléma van. Ha nem kerülne sokba a javítás akkor az eladó is megcsináltatná. Azt is jó lenne tudni hogy mennyi kilométer van a kocsiba, ugyanis a turbónak is van élettartama. Ez az élettartam több százezer kilóméter. Ha ennél kevesebb van a kocsiban és mégis tönkrement a turbó az nagy valószínűséggel lehet az elmaradott olajcserék miatt is.
2013. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy amiatt, hogy mondjuk sztrádán járt dolgozni a tulaj, de rövid távon, mondjuk 15-20 km-eket aztán hidegen nyomta neki a pályán, mikor odaért a melóba akkor meg a leállította a motort a forró turbóval. Pont ilyen esetnél láttam már 85,000-nél turbócserét, pedig minden karbantartást megkapott az autó, csak a hölgy nem értette, hogy miért nem lehet télen a dízelnek nyomin a sztrádán hidegen (kb. 1 percre lakik az autópályafelhajtótól) és miért kell járatni egy 30 mp-et a motort mielőtt leállítja a 140-es tempó után.
2013. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dörmögő ***** válasza:
Valóban az is simán benne lehet a meghibásodás hátterében.
2013. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég új kocsiról van szó és sok a kilométer is de inkább hanyagolom ezt az autót: De találtam egy Fiat Mulipla 1.9 JTD autót; és az kb menyit fogyaszt és milyen autó? de nem a "rondaságára" gondoltam hanem családnak jó e???
2013. nov. 24. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Azzal a kasztnival szerintem 7 liter körül . A puntoban ugyanez a motor 5 liter alatt kijön
2013. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!