Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit érdemes venni,...

Milyen kocsit érdemes venni, ami 5 személyes, csajos, kicsi, keveset eszik, és olcsó?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni, de nincsen rá sok pénzem. (Kb. 200.000 Ft)

Kicsi, csajos, keveset evő kellene nekem, de lehetőleg 5 ajtós és 4-5 személyes. Matizt néztem már, meg corsa-t de sajnos ilyen árban nem nagyon vannak.Vagy kevés van. Suzuki swiftet nem szeretnék


2013. nov. 25. 14:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10. válaszadó. Köszönöm a fáradtságot, hogy utána néztél a dolgoknak, sokat segítettél. Bár a tipo kinézetre nekem nem tetszik, de meggondolandó, mivel inkább a teljesítmény meg a minőség a fontosabb. Suzukitól azért vagyok elzárkózva mert volt vele balesetünk, akkor még Opel Vectra GT volt nekünk, és a Suzuki szinte használhatatlanra tört, amíg az Opel megúszta.
2013. nov. 25. 18:54
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát én sem szeretnék befürödni. Főleg mivel fiatal is vagyok és lány is, nem is értek hozzá, nem szeretném ha hülyére vennének. Ezért félek is kicsit a vásárlástól, interneten mindent lehet írni. Sőt lehet olyan hibája amit aki kicsit is ért hozzá észrevesz én viszont nem. Sajnos nincs kivel mennem így magamnak kell megoldanom.
2013. nov. 25. 18:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Szívesen kérdező!

Sajnos egy golf 1-2 vel még rosszabbul járnál mert azok még a swiftnél B corsánál,F astránál is rosszabb törés tesztel rendelkeznek ennek egyik fő oka a kor és a még a swift,B corsa elötti tervezés.A kocka autók általában rossz gyűrődési zónával rendelkeznek .

Egy balesetnél meg sok mindentől függ ,hogy melyik autó törik össze jobban.

Az opelokról jut eszembe F astrához mit szólnál?

Bár ez sem jobb sokkal a többi kis autótól biztonság szempontjából,de legalább ehhez sem eget rengető áron vannak az alkatrészek,viszont a régi golfoktól biztonságosabb és kényelmesebb az tuti!

1.4 benzines vagy 1.7 D (szívódízel motorral

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Főbb hiba amire oda kell figyelni az f astráknál a karosszéria rohadása és főleg a hátsó sárvédő ívnél szokott rohadni!

2013. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Citroen Saxo kis benzinessel, mert ennyiből nem lesz 1.5-s diesel.
2013. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!