Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki tartja be? Elindulás előtt...

Ki tartja be? Elindulás előtt le elenőrizük a kormányt fék világitás? Senki

Figyelt kérdés
Ki az a hülye aki ezt a szabályt betartja minden nap elindulásnál le elenőrizük a kormányt,fék,világitás,gumi abroncs,komolyan ez nevetséges hogy ezt oktatják ki az a hülye aki ezt betartja ki az aki ennyire félti a rongyos életét?

2013. nov. 25. 16:30
1 2
 1/18 Szálab ***** válasza:
Hát én nem ismerek olyan élő embert aki ezt nap-mint-nap megtenné! Mondjuk hosszabb utak, leginkább külföldre menetel előtt szoktam lámpákat nézni/nézetni, de a többit akkor sem.
2013. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Bár nem szoktam rosszat kívánni senkinek, te megérdemelnéd, hogy egy út közben elromló kormány miatt beleszállj egy fába, pár hétig ki se tudj kelni a kórházi ágyból, akkor majd lesz időd elgondolkodni, hogy vajon miért is így tanítják a dolgot...
2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

hany eves is vagy, 15?


az, hogy te nem erted, meg nem jelenti azt, hogy hulyeseg. nyilvan nem csinalja vegig mindenki minden alkalommal, de pl. a lampak ellenorzese nem tul ordongos dolog (felkapcsolod es latszik h. vilagit v. sem), a gumikat kb. latod mennyire laposak-e vagy sem, a kormany/fek allapotat az elso 15 meteren meg ugyis erzed.

2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szálab ***** válasza:
0%
Valamokka te egy igazi Hölgy/Úr vagy! Azt ne mondd, hogy te megcsinálod!? Bár szerintem még életedben nem vezettél, de autó sincs senkinek a családban! És amúgy sem a kérdésre válaszoltál. Egy áltroll vagy!
2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Na mi van megbuktál forgalmi vizsgán van mi?


Én sem szoktam napi rutinként minden első induláskor körbenézni az autót, viszont szerintem heti egyszer a világítást pl. körbenézem. És tudod miért?

Tegyük fel, hogy szürkületben, vagy épp ködös időben megyek. Le akarok kanyarodni, de hátul nem világítok elég jól, vagy épp sehogy. Esetleg kiég az index izzóm is. A mögöttem haladó későn észleli, hogy lassítok, és belémszáll...

Akár le is ültethetnek ezért. Gondolj csak bele, egy ízzó ~100ft, de legalábbis olcsóbb, mint amekkora galibát okozhat a hiánya.


És tudod ki itt a hülye? TE, öcsém. Én tudom magamról, hogy "jól" vezetek. Ez ugye relatív, de vegyük alapul a teherautó és személyautó vezetési tapasztalatomat és a levezetett BALESETMENTES kilométereket. Nagyon kell figyelni a többiekre is, sokszor kerültem már én is forró helyzetbe, csak azért mert a másik fél gyakorlatlan/figyelmetlen volt vagy mert jampizott a haverok/csajok előtt.

Vagy mert le sem szarja az autóját... Én már majdnem taroltam le másik autóst azért, mert nem volt jól kivilágítva, és nem is láttam hogy ott van az úton. A biciklisekről még nem is beszéltem, na ez egy külön állatfaj, főleg faluhelyen...


Látni és látszani, tudod?

2013. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szálab ***** válasza:
0%
Nos, akkor elméletileg te 6 napon keresztül bírsz csak egy héten hülye lenni! Zsííírkaraly vagy! Amúgy megsúgok egy titkot: Sötétben a hátsó lámpád fényét visszaverik a szembejövőknek szóló közúti táblák meg azok a kis bisz-baszok x m-enként az országútak mellett. Ködben meg látod h ég a ködlámpád a már említett jelenség erősebb kiadásánál!
2013. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szálab ***** válasza:
0%
De tény, hogy a sok félszemű biz para!
2013. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Beviz Elek ***** válasza:
92%

Kormány, fék a kapuig kiderül. Indexet tudom a visszajelzö alapján. Lámpákat sötétben látom menet közben ha világítanak (a módját leírták).

Krreket minden nap megnézem mert alufelni van rajta és tetszik. Tehát megcsodálom ha elmegyek mellette.

2013. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Szálab, az, hogy szerinted én mit csinálok/nem csinálok, vagy mim van/nincs, engem nem érdekel.


Ha már trollkodásnál tartunk...Te válaszoltál a kérdésre?

Egyezzünk meg egy döntetlenben :D

2013. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Hopp elnézést, nem láttam, hogy az első választ is te írtad. Előző kommentem második fele visszavonva.
2013. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!