Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo 1.2 es személygépko...

Batpe kérdése:

Fiat Stilo 1.2 es személygépkocsi gyári autórádióval. Amikor az első elindulás történik egy idejig nagyon jól működik, fogja a rádiót rendesen. De eltelik kb 10-20 perc és elveszíti az összes jelet, recseg és nagyon élvezhetetlen. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen elem mondjuk túlmelegedhet a belsejében - gondolom ha kikapcsolod, vársz egy fél órát és bekapcsolod akkor megint oké.


Ha így van, akkor megpróbálhatsz keresni olyat aki kiszedi, szétszedi, leellenőrzi és cseréli az alkatrészt. De én pl. nem ismerek olyan szakit, aki manapság ilyet megcsinálna, mert sok munka relatíve kevés pénzért (ugye ha dolgozik vele két egész órát, akkor már annyi pénzt kell elkérnie, hogy a tulaj hátrahőköl, hogy ennyiért már majdnem új rádiót kap). Jóval egyszerűbb kiszedni és betenni egy másikat, akár gyárit, akár valami nem gyári fejegységet.


Mindenesetre egy látogatást tudnék javasolni valami hifis (esetleg villamossági) szakműhelybe - feltételezem otthon se felszerelés, se szaktudás a javításához.

2013. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Sőt, manapság elég sok helyen a felszerelés és a szaktudás is hiányzik a rádiók rezgőköreinek javításához, így valószínűleg csere lesz ebből a dologból.)
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy vagy ötödjére tudom csak bekapcsolni. Vagy bekapcsolódik rendesen, de nem tudok csatornát váltani, csak úgy, ha újra ki-be kapcsolom.


De 10 éves már szóval nem csodálkozom.

2013. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én úgy tudom, hogy a gyári rádió helyére nem is lehet egy újabb valahol vásárolt rádiót tenni, mert nem illik bele a műszerfalba. :S
2013. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is hogy vmi túlmelegszik de még nem volt időm elvinni sehova, és az az igazság hogy miskolcon nem is tudok olyat aki ezzel foglalkozna.
2013. okt. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!