Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sedanba mennyire...

Suzuki Swift Sedanba mennyire nehéz és mennyi idő alatt cserélhető ki a csomagtér nyitó bovdent? Hogy állak neki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csináltam még ilyet. De emlékeim szerint a kábelköteg mellett megy végig. És nincs hozzáragasztva.

Szóval én megpróbálnám a régivel behúzni az újat. 2 végét megbontod, újat hozzárögzíted a végéhez és kihúzod. Ha nem megy akkor bontsd meg pár helyen a kárpitot, csomagtartó burkolatát... És húzd be szakaszonként.

2013. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is szerettem volna kicserélni de elötte kíváncsi voltam a hiba okára, el is kezdtem keresgélni hogy merre hány méter… a bovden bemegy a jobb hátsó ülés mellett, át a bal hátsó ülés felé majd a vezető ülés alá érkezik ugye. Kb 4-5 burkolatot kell kivenned és ha nem fér be a kezed akkor a vezető ülést is. Én úgy hagytam de egyszer ha kedvem lesz kicserélem. Sok szerencsét. (Ja a hiba az volt hogy le volt szakadva a bovdenről a végén a kis golyó.)
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
le kell szedned a vezető ülésnél a küszőbbnél azt a müanyagot (3bolha tarja) utána az a műanyagot a biztonsági őv mögött. majd a hátso ülést és még azt a börrelbevont valamit a jobb hátso ajtonnál ami a hát támla melett vann és igy tudod ki huzni. de lehet hogy a vezető ülést is ki kell szedned.
2014. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!