Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok-Melyik cégnél...

Kamionosok-Melyik cégnél vagytok, és mennyi a nettó havi béretek?

Figyelt kérdés

És mennyi megy el kajára a fizetésből, kb mennyi marad meg tisztán?

Őszintén írjátok le, itt névtelenül van úgy is.

A Waberer's-nél mennyi volt a fizetés aki volt már ott?



2013. nov. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már kilenc éve eljöttem a Waberers - től. Az csak kezdőknek való. Nagy a szórás a cégek között, csak tól - ig lehet megmondani. Hazai nemzetközi cégnél olyan 250 - től 400 ezerig, külföldinél 400 - tól 700 - 800 ezerig. De ez sok mindentől függ. Nyilván 7 - 800 - at nem lehet úgy keresni, hogy minden hétvégén itthon legyen a versenyző. Az csak odakint élve elérhető.

Ezek nettó pénzek. Átlagban, jobb cégnél (nem Waberers) talán egy erős 400 - zal lehet számolni. Havi szinten (sokat eszem, fogy a sör is, de nem dohányzom) kb. 50 - 60 ezer a kajaköltség, számolhatsz 10 - 15 ezer telefonszámlát is.

2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

És ha viszek mondjuk 10 konzerv chilisbabot itthonról, meg 100 konzerv májkrémet meg 50 kiflit?

aztán már csak kifliket kéne vennem külföldön, meg benzinkúton veszek egy croassant, vagy valami olcsó kaját.

Akkor talán megúszhatnám 20 ezerből? meg ha csak ásványvizet innék mindig.

A telefont lehet cégest használni magánhívásokra? és mi van ha otthonról hívnak engem? az nekem akkor ingyen lenne, hazaiakkal megbeszélném.

Az jó lenne ha csak egy huszas menne el a kajára.

2013. nov. 27. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hol dolgozol ( teljesen máshogy alakulnak a fizetések a ponyvásoknál, hűtősöknél, ADRnél, élőállatosoknál ) és hogy te és a munkáltatós mennyire tartják be a játékszabályokat.


Nálunk belföldön nettó 250 és 430 között alakul a fizetés, annak függvényében, hogy mekkora a hajtás és mennyit vállalsz be. A felső határértéknél már az összes létező AETR előírást naponta megszegted :/


Inni nincs időm, nem dohányzom,de a kaján nem spórolok. Arra simán elmegy egy 50-es havonta :)

2013. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hasadon, tisztálkodáson spórolsz, előbb - utóbb megbetegszel. Ne szórjuk a pénzt, ha nem muszáj, de ami kell az kell. Így is elég megterhelő az egész, ha májkrémes kenyeren tengődsz, tönkreteszed magad. Kint Lidl - ben, Aldi - ban majdnem olcsóbban lehet vásárolni mint itthon, viszel kis gázfőzőt, konzervet feljavítva, egyszerűbb kajákat főzve aránylag jól ki lehet jönni. Olcsóbb országban , lengyeleknél, románoknál néha be - be ülök kajálni valamit. Sokat járok a svédekhez, ott a hajón van kaja.
2013. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Nem vagyok kamionos, de:

Ha téged hívnak, akkor is fizetsz.

A kaját így megunnád az évek alatt. Nasit megkívánnád a monoton hajtásban.

2013. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Waberersnél átlagban 250et kerestem másfél év alatt. Most napi díjam van+minimálbér (40euró/nap).

Kaja szerintem 50 ezer körül van, mindig nem jutsz el boltba, de hogy csak májkrémen élni azt nem lehet, a kutak drágák. Nem dohányzom és nem is iszom, a telefonnál a sajátodon tud hívni a család, amit neked is fizetned kell.

2013. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!