Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nos problémám az lenne hogy a...

Def-Ricsi kérdése:

Nos problémám az lenne hogy a tegnapi nap le engedtem a vizet a kocsimból (lada samara,1.3) de maradt benne némi viz amit nem vettem észre, ez persze reggelre megfagyott, reggel próbálom inditani persze nem tudom, aztán fórró?

Figyelt kérdés
vizzel nehez ki olvasztottam aztán párszor át nyomattam a tartályt forró vizzel, próblémám a következő, beülök és nem indul sehogy sem gondoltam h az aksit is leszivta a hide, de nincs aksi töltőm a közelbe, tekeri a motort de nem indul betolással próbálkoztunk de nem sikerült, mi lehet a baj?
2013. nov. 28. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igazán a fagyállót preferáld, de amit tettél, attól el kellene indulnia, még akkor is, ha nincs benne hűtővíz!
2013. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ezért gondolom hogy aksit is leszivta volna,megpórbáljuk még betolni
2013. nov. 28. 14:55
 3/20 anonim ***** válasza:
A víztől független okok miatt nem indul az autót. Egyébként télen-nyáron fagyállóval kéne járatni a kocsit.
2013. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
most vettem friss jogsim is van nincs 3 napos a jogsim :/ azt hogy tudom ki deriteni ha esetleg az aksi nem birja? mert a rádió bekapcsol rögtön
2013. nov. 28. 14:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Forgat rendesen az önindító? Vagy csak éppen hogy?
2013. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
csak éppen pár másodperc után egyre rosszabb
2013. nov. 28. 15:01
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor bikázzátok be. Persze előtte töltsd fel fagyállóval.
2013. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az a baj hogy most akarok menni kocsival fagyálót venni és most költöztem ide itt nincsenek ismerősök akivel elmennék venni,szóval ma estig vaalhogy be kell inditanom h be menjek a városba fagyálójért
2013. nov. 28. 15:04
 9/20 A kérdező kommentje:
no meg még 1 kérdés,hány liter fagyálót vegyek ehez a samarához? hogyan keverjem?
2013. nov. 28. 15:07
 10/20 anonim ***** válasza:

Hűtővíz nélkül biztosan nem használnám az autót! Miért nem vettél mielőtt leengedted?

Tömény -72 fokos fagyállót vegyél és 1:1 arányban keverd desztillált vízzel.

2013. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!