Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor jobb forgalomból vizsgáz...

Mikor jobb forgalomból vizsgázni? Reggel vagy délután? Hány óra fele? Milyenek reggel a vizsga biztosak?

Figyelt kérdés
Reggel 9-fél tíz körül fogok vizsgázni. Milyenek ilyenkor a vizsga biztosak? Szigorúbbak? Vagy engedékenyebbek? Vagy úgy vannak vele, hogy az elsőket meg kell buktatni a legkisebb hiba esetén is? Tapasztalatok?

2013. okt. 14. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggel 10-kor általában mindenki nyugodtab, mint délután 5-6 körül. Ez biológia, nem etika.
2013. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de délután már lehet úgy vannak vele, hogy ó már megbuktattam egyet reggel, szóval gyorsan vezesd le azt a 45-50 percet és cső
2013. okt. 14. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem úgy van, hogy így full jókedvből buksz meg, meg már úgyis megbuktattam valakit...


Igen van olyan, hogy az oktató gci, de akkor meg mindegy mikor mész, megbuktat. Reggel jobb szerintem, mert még nem volt annyi mazsolával dolga, aki felhúzza, higgadtabb tud lenni az ember.

2013. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Éjfél után.... lenyugszik a város :)
2013. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy gondolkodsz. Nem értem a logikádat. Egy ember általában akkor parasztabb, ha fáradt. De egyébként miért is hagyatkozol ilyen szarságokra? Normálisan és jól kell vezetni és nem fognak meghúzni. Ez a titok nyitja, nem az, hogy hány óra van...
2013. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a csúcsforgalmat érdemes kihagyni.
2013. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fél tízkor azért már csak nincs csúcsforgalom. Bár nem budapesti vagyok, tippelnék, hogy ott is 8-kor kezdődik a munkaidő. :)

Egyébként azt se tudjuk, hogy a kérdező hol fog vizsgázni.

2013. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egy vidéki kisvárosba fogok
2013. okt. 14. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Nem olyan jogsit fogsz kapni ami 08-17 óra érvényes között. Ha tudsz vezetni mindegy hány óra van,ha meg nem még egy kretén nem kell az utakra,van már elég így is.
2013. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!