Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hol kezdődik és...

Szerintetek hol kezdődik és hol ér véget az igényes optikai tuning?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam itt egy kérdés, ami e kapcsán egy kisebb vitát korbácsolt.

Nekem is Borám van és idővel szeretném kicsit kipofozni, egyedibbé tenni.

Szerintem a lenti két autó szerintem még bőven belefér, nem ízléstelen.

Valami olyasmire gondoltam, mint az elő képen, csak kevésbe alacsony spoilerekkel, toldatokkal.

Kicsit visszafogottabban.

Szerintetek ?



[link]


[link]



2013. nov. 28. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Számomra ez ugyanolyan mint a nők optikai tuningja.

Akkor jó egy arcfestés is, ha egy szép nőt látok, nem festett arcút. Amikor még természetesnek tűnik.


Autónál ugyanez. Ha azt látom, utólag van alakítva, nem gyári, akkor nem tetszik.

2013. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Az optikai tuning kizárólag szubjektív alapon működik, tehát legfeljebb normát lehetne felállítani rá - egyértelmű határt nem lehet húzni ebben a kérdésben.
2013. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Én vagyok aki indította a vitát és még mindig kiállok azért, hogy porig ültetés szép felni. Ennél se több se kevesebb. (Kivétel a Bosozoku)

Nem kell semmi spiler ami drága és ronda.

2013. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hétköznapi használatra szerintem teljesen alkalmatlan egy porig ültetett autó.

Fenn akadsz vele a padkákon, bukkanókon. A rosszabb minőségű utakról és fekvőrendőrökről nem is beszélve...

2013. nov. 28. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Az legyen az én gondom, és egyébként ez adja meg nekem az élvezetet, hogy kikell mindent miliznem, hogy át tudok-e menni.

Van akinek a gyári tetszik. Van akinek az ültetett, van akinek meg a sportautó.

Mindenkinek az tetszik amit akar, én ebbe nem szólok be csak, (személyes véleményem szerint, amit nem kell törvénynek felfogni és komolyan gondolni) szerintem nem szép a bojler a kocsin. Viszont van akinek ez tetszik, ezért nem vetem meg érte.

2013. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Amúgy ez nem tetszik amit a magyarok csinálnak:

[link]


Viszont vannak a japánoknál elvetemültek amik európai szemmel csúnyák ( én is magyar vagyok), de nekem mégis bejön:


[link]


[link]

2013. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Peugeot fényezését leszámítva szerintem nincs vele gond.

A másik kettő viszont szerintem hányinger.

De persze ez is csak vélemény.

Kinek a Pap, kinek a Papné...

2013. nov. 28. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan. Kinek a pap, kinek a papné. Mindenkinek más az ízlése. Ezért mondom, hogy nem vetem el a spoilereket, mert nekem is bejönnek az ilyen hülye gépek :)
2013. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Az optikai tuning sokat segít az autó _gazdájának_ megítélésében. Sajnos a legtöbb olyan lesz mint Győzike háza a zebramintás kanapéval... Az igazán jó, ízléses tuning az olyan, hogy az ember elsőre, de még sokadikra is azt mondja rá, hogy ez miért nem így jött ki a gyárból szériában. Nagyon nehéz megtalálni az eféle ízléses visszafogottságot.
2013. nov. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!