Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok olcsón tuning...

Honnan tudok olcsón tuning alkatrészeket beszerezni a '99-es Ford Fiestámhoz?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyon belemenni a tuningolásba,csak nagyon minimálisan nyúlnék az autóhoz.Adott egy '99-es Ford Fiesta.Saját autó,első tulaj vagyok.Sajnos az utóbbi években sok minden összejött,így nem engedhettem meg magamnak a műszakit,stb.így évekig állt az autó a garázsban.55.600 km van benne.Ma már megengedhetem magamnak,hogy költsek rá.Pár nap múlva viszem műszakira.Tuning terén sportlégszűrőre gondoltam,valamint szerintem a kipufogó kilyukadt,tehát azt is cserélni kell,viszont akkor már jól nézne ki sportvéggel.Gondolom,ha ezeket elmondom a szerelőnek,az megcsinálja jó sok pénzért.Honnan tudom magam beszerezni az alkatrészeket jó árban?

2013. nov. 29. 06:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!