Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 4 db gyönyörű szép,...

Ha lenne 4 db gyönyörű szép, gyári dísztárcsád akkor fennhagynád télre?

Figyelt kérdés
Én félek, hogy a jégkása ha eléri összekarmolja, vagy ledarálja róla a festéket. Enélkül csak a ronda fekete kerék lenne fenn.
2013. nov. 29. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz annak a hótól semmi baja..
2013. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
Ha nincs más, akkor igen. De nekem gyári alufelni van télire
2013. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a hókására gondolok, hanem a fagyott jegesre. Amikor esik hó, utána meg rá az eső és megfagy az egész.
2013. nov. 29. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem acélfelni van a Volvon télen gyári dísztárcsával. Semmi baja.
2013. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sinead ***** válasza:
Nyárra alufelni van, az acélfelnim bűnranda, így kell valami ami feldobja kicsit, fenthagyom.
2013. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is gyári dísztárcsám van. A garnitúra újonnan egy vagyon, majdenm 40.000Ft, pedig csak egy műanyag lap.

Télen mindig ez van fent az autón. Pár hajszálkarc már van rajtuk a használatból eredően, de azért nincs össze-vissza karmolva.

Nyáron alufelni van fönt. 17"-os, szintén gyári. Múltkor dobtam egy hátast, hogy mennyibe kerül egy ilyen garnitúra újonnan. Kis túlzással pár év múlva a felnik többet fognak érni, mint az autó.

2013. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez jó! :D

Hányadik téli szezont kezdik most a tárcsák?

2013. nov. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!