Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-hez milyen motor, kawasaki...

A2-hez milyen motor, kawasaki er5 nem fér bele, pedig még tanulómotornak is láttam, gs500-at meg sokan nem szeretik?!

Figyelt kérdés
erő és táv egy arányban legyen, ne egy 2 ütemű 125-s sport gép, ami a városban használható, meg ne is egy lomha gépet ami amúgy ki megy a világból ha akarom :)

2013. nov. 30. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Te beszélni is ennyire össze-vissza beszélsz, mint ahogy írsz? Mert ez borzalmas! Érthetően és normálisan le sem tudod írni, amit akarsz.
2013. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A helyes írás és a fogalmazás iránt érzett erős szexuális vágyad csökkentése érdekében a kérdésem elejét úgy javítanám, hogy A2-hez milyen motort ajánlotok, mert a .... És mivel a kérdés nem lehet túl hosszú, ezért megpróbáltam minél rövidebben leírni a problémámat. Viszont azt meg nem akartam ki írni, hogy A2-hez milyen motort ajánlanátok mert abból meg van több 1000 darab az oldalon.

Egyrészt megértetted amit kérdezni/közölni akartam.

Másrészt ez nem egy nyelvtan érettségi írásbeli, -hanem egy weboldal, ahol kérdezni lehet- ezért nem azt tartottam fontosnak, hogy helyesen írom-e amit kérdezek, hanem azt kérdezem-e meg, amit tudni akarok. És ezután, ahogyan ezt kérdeztem, arra a választ meg a fent lévő sorok között találod meg!


Mindemellett köszönöm az eredményes segítségedet nem látom értelmét az ilyen megjegyzéseknek, mert hidd el, hogy nem fog a kijelentésedtől világfájdalmában nyelvtan könyvet ragadni. :)


És ha már így aggódsz értem, remélem értékeled azt, hogy annyi emberség volt bennem, hogy aki neked életet adott, nem egy (remélhetőleg hamis) foglalkozással illettem meg!

2013. nov. 30. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha belefér, Honda CB500X, vagy testvérei (CB500F, CBR500R).


Különben a GS.

2013. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A2-hez" ? Látom, még javítani sem sikerült, ahogy újfent fogalmazni sem. Ezt a néhány sort is kétszer kellett elolvasnom mire rájöttem, hogy nem én vagyok a hülye, amiért nem értettem meg elsőre. Csak néhány apró dolog még:

"helyes írás"--> Na, aki még ezt a szót sem tudja értelmesen leírni, annak minek jogosítvány? Előbb a nyolc általános, aztán a többi. Egyre jobban elkorcsosult ám a világ. A debilek már írni sem tudnak normálisan, és nem azért, mert nem akarnak, hanem, mert nem is tudnak. Ha csak így idehányod elénk ezt a sok szennyet, miért válaszolnánk, ugyan? "hidd el, hogy nem fog a kijelentésedtől világfájdalmában nyelvtan könyvet ragadni." --> Ki? Utolsó mondatodra reflektálva: csak egyre jobban kaparsz abban a bizonyos gödörben, azzal, ha anyámat szidod. Ez csupán annyit jelent, hogy nincsenek normális érveid. See ya! :)

2013. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyelj. Teljes mértékben igazad van! Minden szavad arany. Bocsánatért esedezem! :) De ha már ennyire lealacsonyítasz, akkor én sem bánok veled másképp, nem vagyok 10 éves, hogy napokat írogassak itt, az, hogy jobban fogalmazol vagy írsz ennek nagyon örülök menj el tanárnak. Szóval fuss a mezőn örömödben, hogy jobb vagy, csak tűnj el innét a pi...!
2013. dec. 1. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy napokat? Egy másodpercet sem gondolkozom, csak írok. Ha neked az, hogy normálisan leírj 2 mondatot nehézséget okoz, és koncentrációt igényel, akkor bátorkodom javasolni, hogy járd ki a nyolc általánost, na de nem úgy ám, ahogy a többség, hogy hat első meg két második. :)
2013. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annak ellenére, hogy bevallottam, hogy hibáztam, és azt is mondtam, hogy nincs kedvem ezen a blogon "csatázni", még is úgy érzem írnom kell.


Eleve miből gondolod, hogy nem jártam ki a 8 általánost? Abból, hogy az írásaimban helyesírási hibát vétek?

Ez a szöveg téged igazol. Az, hogy közölted velem, hogy a helyesírásomon javítsak még meg is köszönöm, de azt, hogy ilyen lenézően beszélsz velem? Ettől kezdve nem fordítok rád több időt, hogy írjak neked.

Kellemes estét kívánok!

Amennyiben még mindig bajod van, írj privát üzenetet és megbeszéljük. !!! :)

2013. dec. 1. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!