Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt szerintetek az Audis...

Itt szerintetek az Audis bekötötte az övét? Szerintem nem. Mi a véleményetek arról, ha valaki még ilyen gyorsforgalmú úton sem köti be magát?

Figyelt kérdés

[link]


A Mitsubishi sokkal jobban összetört, mégse abban halt meg a sofőr. Az audi beltere kb. ép maradt. Csak hát nem kötötte be az övet gondolom..



2013. nov. 30. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Azon a részen az országúton 60-as korlátozás van, biztos, hogy azt senki nem tartotta be.

Az övet szerintem sem kötötte be a sofőr. Idióta volt hát megszívta...

2013. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Micubishi vezetőjét be kellene zárni a börtönbe emberölésért.
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért? Az IVECO fordult elé. Az más, hogy hülye volt, mivel ilyen esetben nem rángatjuk a kormányt. Annál is inkább, mivel az IVECO épp fordult, tehát kb. 5-10 km/h-val ment. Inkább belé ütközött volna, ahelyett h átrántja a kormányt a szembesávba, ahol meg kb 100-al jön az Audi. Viszont nem emberölés. A gazdagcsávó saját magát nyírta ki h hiába volt full kulák, cseszte bekötni az övet. 20 millás kocsira tellett, észre már nem, én nem sajnálom.
2013. nov. 30. 15:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnálatos eset, nem ismertem az érintetteket, nyugodjék békében, a másik vezetőnek meg feléülést kívánok.

Sajnos bármelyikünkkel előfordulhat.

Kérdésre válaszolva:

Szerintem sem kötötte be a biztonsági övet, az a lyukszerüség gondolom a kifejelés helye.

"A gazdagcsávó saját magát nyírta ki h hiába volt full kulák, cseszte bekötni az övet. 20 millás kocsira tellett, észre már nem, én nem sajnálom."


Ebből nem érdemes következtetést levonni, mert lehet hogy sosem kötötte be az övet, de az is lehet hogy csak most felejtette el mert sietős, stresszes volt vagy csak valami elterelte a figyelmét. Ezt embere válogatja, hiába magyarázom mindig a faternak hogy kösse be az övet, mert attól még hogy városban van szépen megfejelheti a szélvédőt főleg ha frontálisan ütközik valakivel.

Én is utálom az övet mert kényelmetlen számomra, de már motorindítás előtt bekötöm magam, egyszer volt úgy hogy elfelejtettem, persze akkor kellett szemből majdnem belém jönnie egy figyelmetlen sofőrnek:)


Tény hogy nem annyira törött a kaszni (bár az A oszlop szépen meghajlott), sokan nem számolnak az emberi testre ható erőkkel amik az ütközés során jönnek létre, lehet anélkül is meghalt volna.


A Mitsubishis pedig azért balra rántotta el a kormányt, mert az ember ösztönösen próbálja elkerülni a balesetet ahogy tudja és lehetőleg az úton maradni.

Ezért is gyakori eset hogy balra rántják a kormányt és nem pedig le az út szélére/árokba(amikor jobban járnának), elvégre ki akarna letérni az útról:)

2013. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hír sem éppen mai.

A Mitsubishi egy nehéz, masszív terepjáró volt, az Audi meg egy könnyebb személyautó. A személyautósnak ilyen estekben kisebb esélye van megúszni a bajt.

Az audis teljesen vétlen volt az egészben, az pedig, hogy be volt-e kötve, vagy sem, nem tudjuk. Az biztos, hogy az ütközés ereje elég nagy lehetett, mert a terepjárós is kórházba került.

A Mitsubishi terepjárós HIBÁS volt (hangsúlyozom, a cikk információi alapján): mert nem tartotta be a megfelelő követési távolságot a hirtelen bekanyarodó Iveco kisteherautó mögött, na ezért kellett elrántania a kormányt és ezért kellett az audisnak meghalnia.

De értem én, a mondandódban az a lényeg, hogy szemét audis alapból már csak azért hibás, mert Audija van, meg mert gazdag burzsuj.

2013. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A-a. Ott van leírva a cikkben, hogy a Mitsubishi a sor elején haladt. A szembe sávban jött az Iveco. Mögötte pedig az Audi. Az Iveco balra kanyarodott, a Mitsubishi ezt későn vette észre, vagy az Iveco volt túl hirtelen. Ezért a terepjáró a szembesávba rántotta a kormányt és összeütközött az Audival.
2013. nov. 30. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastad el rendesen. A Mitsu elé kanyarodó Iveco szemből érkezett, a mögött jött az Audi.


Az Audi sem könnyebb egy L200-tól, és az sem sokat jelent itt, hogy az L200 alvázas, mert a masszivitása ennyiben ki is merült. Ismerősöm is meghajtotta a szemből érkező Navara alvázát egy 525-tel.


A csóri Audi annyiban volt hibás, hogy nem kötötte be az övét. Az utascella nem rokkant össze, bekötött övvel simán megúszta volna (talán) súlyos sérülés nélkül.

2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jah és a hibás az Iveco teherautó és senki más.


Az Audissal csak egyszerűen nem tudok azonosulni, mivel nekem soha nem lesz pénzem ilyen kocsira.. igy nekem csak annyit jelent a halála h eggyel kevesebb emberre irigykedek, ennyi.

2013. nov. 30. 17:59
 9/10 anonim válasza:
Te egy irigykedő, bunkó vagy. Az ilyen embereket utálom a legjobban.
2014. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te. :)
2014. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!