Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mik a sebességhatárok a...

Mik a sebességhatárok a Budaörsi út, Alkotás u. , Margit körút gyorsforgalmú utakon?

Figyelt kérdés
Mennyivel lehet menni ezen szakaszon a Bem rakpartig, milyen sebességet jelző táblákkal találkozhatok vezetés közben?
2010. ápr. 9. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
50 ha tábla másképpen nem szabályoz.
2010. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de hallottam, hogy ezen a szakaszon 80-as tábla van kint, mivel gyorsforgalmú az út! Nem jártam még arra, ezért érdekelne olyan ember véleménye, aki jártas a környéken!
2010. ápr. 10. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Margit körút tuti hogy 50-es. A többi mivel nem gyorsforgalmú így oda is a Vmax 50 vonatkozik ha tábla nem enged többet. Budaürsi talán de az Alkotást nem hiszem. Amúgy ha arra mész és nincs kinnt sebesség határ jeéző tábla akkor többel fogsz menni? Lehet de ha megfog a süni vagy lefotóz trafival mondhatot neki hogy azt hitted.


Első voltam

2010. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!