Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk Lányok melyik a legjobb...

Fiúk Lányok melyik a legjobb motor az 50ccm-60ccm kategóriába? Ami strapabiró, gyors, nyomatékos

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszíves!!!!!! Nagyon sok ötletet várok !!! Minél többen írjatok!!!
2013. dec. 1. 09:20
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiúk Lányok melyik a legjobb motor az 50ccm-60ccm kategóriába? Ami strapabiró, gyors, nyomatékos
2013. dec. 5. 17:36
 3/4 anonim válasza:
remélem nem azok közé tartozol akik leszólják a Simsont mert régi. ebben a kategóriában ez e legjobb motor. Simson S50 megbízhatóbb de az S51-est ajánlom az gyorsabb erősebb és több az alkatrész ehhez a tipushoz. remélem segítettem :)
2014. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát ebben a kategóriában, ez egy elég gyakori kérdés. Most a robogók felett átsuhannék (hisz motort kérdeztél)...

Vannak ugye az ilyen oldtimer, olcsó, sok alkatrésszel ellátott motorok (simson), de én ezt nem ajánlanám senkinek. Károsanyagkibocsátás (igenis számít...) sokkal több, és szerintem sokkal kevésbé megbízható, mint pl egy yamaha tzr 50-es sportmotor. Ezek mellett meg még kinézetük sem egy szemetgyönyörködtető látvány...

Szóval amiket ajánlok: Yamaha TZR 50, és Aprilia RS 50 (de inkább a yamahára szavaznék, hisz olyanom van :) )

2014. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!