Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 12V-os 55 Ah VARTA Hobby...

Egy 12V-os 55 Ah VARTA Hobby akkumulátor szerintetek alkalmas lehet autóba?

Figyelt kérdés
Ugyanis a rajta szereplő termék megnevezése szerint gépjármű indító akkumulátornak írja.

#Hobby akkumulátor
2013. dec. 1. 14:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, egyébként beindította, csak én is úgy gondolom, hogy nem bírná ezt a nagy áramfelvételt, és előbb utóbb tönkre menne, meg lehet, hogy autó töltése nem olyan ami esetleg ezekhez akkukhoz szükséges lenne.
2013. dec. 1. 16:45
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Bírom, amikor valaki idejön kérdezni, de amúgy már kész válsza van, meg is vette amiről kérdez, meg különben is, agyaljon, nézzen utána hiába a sok ráérős válaszadó.


Kár beléd bármilyen segítség.

Aztán majd jössz a "felrobbant az akkum, hogy tüntessem el a rozsdát a motortélből" kérdés.

2013. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta, hogy vettem akkumulátort, egy nem használt elektomos kerekesszékből került ki. Nincs kész válaszom, azért kérdeztem meg, hogy használható-e???? Bírom amikor valaki idejön válaszolni, úgy hogy fogalma sincs a válaszról, nem is a kérdésre válaszol, sőt, már magát a kérdést sem érti meg. Én egy hozzértő válaszát vártam volna, nem pedig olyanét akinek gőze sincs az egészről, sőt még azt sem tudta, hogy egyáltalán létezik ilyen akku. Mellényúlt a válaszal, most lehet terelni meg sértegetni, meg mentegetőzni. Pedig inkább elnézést kellett volna kérni, a sértő és gúnyos válaszért amivel mellényúlt.
2013. dec. 1. 19:17
 14/15 anonim válasza:
A munka akkuk nem autó indításra vannak kifejlesztve ezért az indító teljesítmény nincs is ráírva mert lényegesen kisebb mint az autó indító akkuké, de mivel azért az is akkumulátor ezért fogja indítani az autót csak az élet tartama sokkal rövidebb lesz.
2013. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem fog felrobbani, az butaság.
2013. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!