Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az érdekelne hogyha valakinek...

Az érdekelne hogyha valakinek bevonjak a jogsiat mert sok hiba pontja van vagy ittas vezetesert vagy masert, de munkajahoz elengedhetetlen a vezetes akkor van e valami kiskapu hogy elmehessen A-bol B-be? Stb. Varoson belul es a kornyezo varosokba pl?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne lenne: Úgy hívják, hogy BUSZ!
2013. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
igen, a börtöncella ajtaja számodra a kiskapu kishaver ;) majd ha csattan a csuklódon a bilincs ;)
2013. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen monndjuk busszal tényleg el lehet vinni teszem azt a beton keverő gépet.
2013. dec. 1. 15:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom , miért kell hülyeségeket vàlaszolni.
2013. dec. 1. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kell hülyeségeket kérdezni.


Nyilván, ha elveszik a jogsidat, akkor nem vezethetsz. Olyan nincs, hogy nincs jogsim, de csak ide meg oda akarok menni. Vagy vigyázz a jogsidra, vagy számolj a következményekkel, ha bevonják azt tőled.


Ha elvették, hivatalosan nem vezethetsz. Akár munkaeszköz számodra az autó, akár nem. Ilyen esetekben meg lehet kérni a havert, hogy segítsen neked a betonkeverődet hurcibálni, vagy felhívhatsz egy költöztető céget, hogy mennyiért vállalnák a fuvart. A jogsinál nincs kiskapu, elég komolyan veszik mostanában.

2013. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Irj a közlekedési hatóságnak , ha munka miatt elengedhetetlen lehet nem vonják be, esetleg ujra kell vizsgáznod de addig kapsz ideiglenes jogsit, valami biztos van. Egy próbát megér.
2013. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem tudom, hogy aki ilyen hülye az hogy kaphat jogosítványt....


Nem kéne piásan és szabálytalanul vezetni és akkor kacsázhatnál a betonkeverővel. Így tedd fel a buszra apám!

2013. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ivott, amikor szabálytalankodott, pontosan tudta hogy mit kockáztat. A büntetés pont azért büntetés, hogy ne legyen kiskapu. Nem tud kőműveskedni, mert nem tudja elvinni a betonkeverőt? Kit érdekel, így járt, megérdemelte. Segédmunkásként majd nem kell betonkeverőt szállítania, mert megoldja a vállalkozó, aki jó esetben minimálbérért alkalmazza.


Ha majd lejár a tiltás, el fog gondolkozni, hogy megéri-e szabálytalankodni.

Ha csak nem olyan buta mint Stohl András, aki semmiből sem tanult...

2013. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint nincs jogsim. De olvastam egy cikket , h a jogsi elvesztése mennyiben befolyásolja ill. vàltoztathatja meg az ember életét. Ezèrt kérdeztem , hogy mik a lehetőségek ilyenkor. Mert gondolom a legtöbben magánemberként vesztik el nem pedig munkában. Pl hogyha valaki busz söfőr vagy áruszàllítò stb...
2013. dec. 1. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a vezetés a munkája, annak meg jobban oda kéne figyelni. Ha egy orvosnak sok betege meghal, akkor nem igazán indok, hogy hát neki is élni kell valamiből.

Ha hülye volt és figyelmetlen, akkor így járt. Bérelhet sofőrt, aki elviszi a betonkeverőjét A-ból B-be.

2013. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!