Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit keres egy ADR veszélye...

Mennyit keres egy ADR veszélyes anyagot szállító tartálykocsis sofőr?

Figyelt kérdés

nehéz bekerülni? Pl MOLhoz sofőrnek?

Állítólag 700 ezret keres aki ott dolgozik.


2013. dec. 2. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak cseppfolyós gázt hordtam régebben. Hát nem lehetett 700 - at. Az üzemanyagosról majd hátha ír valaki aki több infóval rendelkezik, de ekkora összeget hivatalosan erősen kétlek. Ha van valami "okosság", azt meg nem fogják leírni, de tudomásom szerint nagyon leszűkültek már a lehetőségek.
2013. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ahhoz képest mekkora felelősség van rajtuk, meg azért ez egy kitüntetés, bizalmi állás, szeritnem ahhoz képest nem sok a 700 nettó, reális lehet.
2013. dec. 2. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt kollégám, aki MOL - os volt, olyan nyolc évvel ezelőtt. Akkor olyan 120 - 150 - et kerestek. 700 - at akármibe fogadok, hogy nem adnak hivatalosan. De ha igen, én is mennék, minden papírom megvan hozzá. De aligha adnak annyit. Hacsak, nincs valami "okosság". De az meg úgysem nyilvános.
2013. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
# 2 Tényleg k.urva nagy felelősség teherautót vezetni.
2013. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
7 kilót pedig azok keresnek, kérdező, akik az agyukkal dolgoznak, nem a tróger sofőrök.
2013. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Na ácsi, senki nem mondta, hogy az emberi tevékenységek csúcsa gépkocsivezetőnek lenni. De ma még mindig aránylag jól lehet kamionsofőrként keresni. Csak a közvetlen kollégáim között van 4 - 5 diplomás. Nemzetköziben lehet - jó esetben - 500 körül, külföldi cégnél el lehet érni a 700 ezret is. Nyilván nem vetekszik egy agysebész felelősségével tankert vezetni, de azért 28 - 30 ezer liter benzint vinni sem akármi.
2013. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Sima belföldi 3.5-7t-s teherautósofőrök, akiknek van ADR vizsgájuk (merthogy ADR-es anyag nem csak tartálykocsin lehet, hanem pl gyűjtőszállításban is), ők örülnek, ha 100-at megkapnak, és ezért látástól mikulásig úton vannak.
2013. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Ennyit max Kanadában fuvarozók keresnek...
2013. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mit szállítasz. Ha pl nem váltásban dolgozol ( mint a MOL-osok), hanem hetelsz akkor simán kereshetsz 250-300 000-ret.

Abból kiindulva, hogy már a Tescos sofőrök is megkeresik a 2 kilót, biztos, hogy e fölött kapnak az ADR-esek.


Az előzőekhez kapcsolódóan: aki ADR-es teherautóval bevállalja, hogy látástól-mikulásig megy, az meg is érdemli, hogy ne keressen 100-nál többet. Az ilyenek húzzák le a többiek fizetését is.

2013. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!