Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 156 SW vagy Volvo S60...

Alfa 156 SW vagy Volvo S60 2003-as a jobb választás?

Figyelt kérdés
Mind a két autó tetszik a Volvo prestige autó,az Alfa talán családiasabb és attól függetlenül,hogy olasz,mindenhol dicsérik. A Volvohoz viszont lehet drágább az alkatrész,habár minden autófélének vannak ellenzői és a lényeg,hogy ennél a 2 tipusra esett a választás.
2013. dec. 2. 17:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem ezt elfogadom,csak azt nem értem,hogy ,amit én linkeltem linket,azon,akkor miért mást hoz ki? Ott ugyanúgy beírom,hogy 2003 illetve 103 vagy 125kw és teljesen mást hoz ki!?
2013. dec. 2. 19:12
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze,de gondoltam,hogy egy kalkulátor biztosabb infót ír,mint,amit az emberek mondanak. De akkor ezek szerint a kalkulátoroknak sem szabad hinni. :(
2013. dec. 2. 19:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért hoz mást az a kalkulátor, mert régebben tényleg volt ilyen,de valamikor 2010 körül eltörölték. A kalkulátorok motorját pedig nem írták újra, csak beledobálták az új kw értékeket és jó világ. Egy kettő kivételével az összes kalkulátor használhatatlan.
2013. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt mind a két tipusú autóm.Ha fiatal vagy sportosan szeretsz járni az alfát vegyed.Ha hosszab távra gondolkozol és strapabiró kényelmes kocsit akarsz akkor volvó.Sportosság terén az alfa nagyon veri a volvót.Alkatrész árakba hasonlóak.Monjuk az alfával az a baj hogy az itteni utakon hamar szétveri az első futóművét ami nem olcsó.A volvó futóműve sokkal jobban birja és olcsóbb is.Ha kombiba gondolkozol a volvónak jóval nagyobb és jobban kihasználható a csomagtere.Belső terük nagyából megeggyezik egyik se nagyobb a másiknál.

Ugyhogy nem könnyű választani.Mind a kettőnek vannak előnyei.Alfának a fő előnye a kinézet és a sportossága,vezethetősége.Volvónak a kihasználhatósága,megbizhatósága,biztonsága és valamivel jobb a presztizse.

2013. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!