Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek kipofozn...

Milyen robogót vegyek kipofozni és utána (lehetőleg haszonnal) eladni? Melyikek a leg' kelendőbbek?

Figyelt kérdés

Haszonszerzés lenne a cél, vennék egy első ránézésre szakadtat, szépen kipofoznám és haszonnal eladnám, vételbe olyan 40ezerig mennék el, találtam is egy két robogót, lehetőleg 2000utániakat néztem, Érd környékén, fiatalos kinézetűeket (pl piaggio nrg, gilera typhoon stb.) Értek a motorokhoz, robogókhoz, szóval ha valami baj van vele megoldom, de generálozni nem szeretnék azért... :D

kínai és egyéb távol-keletiek kizárva, lehetőleg 2T és 50-70cm3.

Tapasztalat? Mi az amire vételkor nagyon érdemes figyelni? Milyen típusokat nézzek, milyen évjáratot és melyikek a megbízható blokkok? Vélemény?



2013. dec. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

gilera talán jó,meg esetleg yamahákat lehetne nézegetni.

Nos ez kemény fa,mert ahhoz hogy hasznod legyen rajta ahhoz nagyon olcsón kell hogy megvedd.Tudod robogóknál is a tunning is egy olyan költség amit beleteszel és soha nem látsz viszont.

Érdemes nézegetned hogy a használt gépeket milyen árakon árulják mondjuk a hasznaltauto.hu oldalon.

Ami meg a tunningot illeti,senkinek sem ajánlom,sőt sokan velem egyet is értenek mert akkor romlik a masina megbízhatósága.

Szóval ha kitudsz nagyon olcsón gépet fogni,egy picit foglalkozni vele,akkor is keveset kereshetsz rajta szerintem,jobban jársz ha inkább úgy vállalsz melót mint szervizes,mert oda csak szerszámok kellenek,egy robogónál sokat kell melózni ha szintre akarsz egy gányoltat hozni,és sok lesz vele a munkával töltött óra is és költeni is kell rá és a végén nem biztos hogy tudsz rajta keresni.De ha úgy érzed hogy ez a környéken jó bisznisz lenne akkor vágj bele és legyen szerencséd,lehet neked összejön.

2013. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha veszel pl. egy ronda kinézetű yamaha jogot és átfested egy 5000 biztos keresel vele csak sok munka és sok robogó kell ahhoz hogy látványos összeget keress..........
2013. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha ennyire nem vagy képben, csak bukhatsz vele.
2013. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: képben, vagyok, csupán azt akartam megtudni, hogy mik a leg kelendőbbek...

Mivel nem egy homokos robogós vagyok így nem tudhatom, melyik a best''. Érteni értek hozzá, láttam is oylat amit egy mosás után már a duplájáért eltudtam voln a adni csak ritka...

2013. dec. 3. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ami best az a vespa.

Esetleg a simson svarlbija ha szépen megcsinálod a festését és rendbe rakod akkor azt el lehetne adni akár simsonosnak is :)

A Vespát azért lenne érdemes mert azt még talán az öregebb korosztálynak is el lehet adni,mert van akiben ez kelt emlékeket (valakiben meg az mz) :)

Ezeken kívül ami nagyon jó az a yamaha bws(de csak tunningmentes,mert akkor a legmegbízhatóbb a gép és nagyon jó a földutakra is)

A gilera runnerek azok nagyon jók,de abból nem hinném hogy tudnál olcsóbban beszerezni.

Esetleg még yamaha aeroxra lenne szerintem igény.

Én a helyedben felmennék a hasznaltauto.hu-ra és olyat szereznék amiből nagyon keveset árulnak.

2013. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sürgõsen eladók között ki lehet fogni nagy barmokat, voly olyan tuning malaguti amit itt megvettem 90 ért és egy osztrák tininek eladtam dupla áron úgy hogy csak megtankoltam meg lemostam.
2014. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amúgy

aprilia sr50

piaggio nrg

yamaha bws, booster, neos, aerox, jog(fõleg 3kj)

honda dio

derbi atlantis

peugeot vivacity


kb ezeknek van a legnagyobb rajongótábora itthon, ezeket relatív könnyû eladni(bár mit az manapság)

általánosan mindrõl elmondható, hogy akinek az egyik bejött aszerint a többi szar... szerencsére én elõbb ültem motoron mint robogón, igy az én szememben ezek tök egyformák, mind tudja ugyan azt...

alkatrész tény yamahákhoz meg hondához van a legtöbb, de azért a piaggioimhoz sem volt még, hogy ne találtam volna akármit.

2014. febr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!