Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy opel corsam és azt...

Van egy opel corsam és azt csinálja h indításkor egyből lefullad, de ha nyomok neki egy kis gázt akkor elindul és 1-2 gázt nyomok neki még és utána beáll az alapjárat. Mi lehet a gond? Opel corsa B 1,2 benzines X12XE a motorkór,48 KW.

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 15:51
 1/7 A kérdező kommentje:
2000 évjárat és ecotec motoros.
2013. nov. 12. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:

És mielőtt leáll, rángat a motor?

Lehet, hogy nem indul el 1 henger, csak a gázfröccsre

2013. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem legelőször a gyertyákat nézd meg
2013. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerekes256 válasza:
lehet alapjárati motor probléma is, peugeot-nál gyermekbetegség például, nekem 306-osom volt az csinálta néha...de nem vészes baj, volt aki kicserélte az alapjárati mocit és utána is csinálta..tehát lehet más baja is...
2013. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind a 4 henger megy.Én is az alapjárati motorra gyanakszom,csak kíváncsi voltam még mik lehetnek.A gyertyákat nem néztem.....de ha elindul akkor utána megy rendesen,mintha mi sem történt volna.Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 13. 08:36
 6/7 Dávid0094 válasza:
esetleg ránézhetsz a gyertyákra vagy a befecskendezőrendszerre,vagy próbáldd meg hogy veszel a benzinbe injektortisztító adalékot hogy jobb lesz-e
2014. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bovli válasza:
Nekem most egy 98-as suzuki csinalta ma 2x ,mire gyanakodhatok ?
2022. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!