Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit szólnának az...

Szerintetek mit szólnának az eladók ha OBD csatlakozóval és laptoppal mennék kocsit venni? Rá engednék kötni a gépre?

Figyelt kérdés
2-2,5M
2013. dec. 2. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedik, akkor sumákolnak szerintem.
2013. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
én biztos nem engedném max ha aláíratok veled egy szerződést hogy bárminemű kárért te vagy a felelős.
2013. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy rá engedik kötni, de sajnos a mezei programok mint a Torque is nem sok szart érnek! Egy csomó dologhoz csak a "gyári" programmal lehet hozzáférni, többek között a valós km állást se látod vele...


Szerintem.


Legutóbbi vásárláskor én is feldugtam az OBD olvasót. Persze ez csak ara volt jó, hogy megnézzem az eladó arcát közben. No meg arra gondoltam, ha nem engedi, akkor sunnyog.

2013. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
#2: Vajon milyen kárt okozhat egy hibakód kiolvasóval?
2013. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
az lenne még vicces ha rádugom, aztán elrontom hogy be se induljon valami kis problémát aztán elhozom fele áron, hogy motorhibás, aztán kipofozom és eladom dupla áron ;)
2013. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy 10-ből 9 vagy 10 nem engedné meg a csatlakoztatást. Mert ha még hozzáértő is vagy és nem ismernek nem fogják hagyni hogy belepiszkáljon valaki. A másik, ha nincs eltárolt hibakód, attól még lehet sz.r hogy nem ír ki semmit, ez nem úgy szokott működni hogy konkrétan felméri a laptop az autót, oda egy szakember is kellene, aki mindezért felelősséget vállal.
2013. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

38%-os te ne irkálj már minden kérdéshez marhaságokat. Köszi.


Nekem megvan a gyári program, minden pillanatnyi értéket lát, valós óraállást is.

2013. dec. 2. 23:06
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

az autóvásárlás bizalom játék :)

ha nem bízol meg bennem akkor nem kell autót venni, ennyi.

eleve nem foglalkozok olyannal aki nem szavazza meg nekem a bizalmat, fordítva miér várja el tőlem, hogy bizalmat szavazzak az ODB csatijának?

2013. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha elviszem márkaszervizbe átnézetni ott felkötik gépre is?
2013. dec. 2. 23:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Na épp az hogy egy márkaszervizben átvizsgálásba ha nem megy bele az eladó ott már tényleg van valami titkolnivaló. Illene hogy rákössék a gépre ha átvizsgálják, esetleg érdemes tájékozódni a szerviztől ahová készülsz hogy mit takar ez a szolgáltatás.
2013. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!