Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van B kat. Jogosítványom, de...

Van B kat. Jogosítványom, de szeretnék hivatásos sofőr lenni, személyt, árut szállítani. Mi szükséges ehhez? (komolytalanok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Nem taxisofőr meg ilyenek, hanem olyan, aki pl. árut szállít, vagy mint "Én vagyok a főnököm sofőrje". Remélem értitek, és valaki tud nekem ebben segíteni!

2013. dec. 4. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
B kategóriánál csak egy hivatásos orvosi kell és ennyi.
2013. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 3500 kg feletti teherautoval szeretnel fuvarozni, akkor szuksegex lesz C kategorias jogsira gki igazolvanyra ,regebben pav3 is kellett a belfoldi fuvarozashoz.9fo feletti szemelyszallitashoz D jarmukategoria pav1 vagy 2 es szinten kell gki a kategoriahoz.De egy autos suliban pontosabb valaszt kapsz. Ha mindenre levizsgazol benne lesz egy millaban kb
2013. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ami elengedhetetlen és egyben a legfontosabb, azok az jó jó ismerősök, marhajó kapcsolatok.
2013. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak simán személyautóval akarok, nem kell teherautó meg ilyesmik. Mit takar a hivatásos orvosi?
2013. dec. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!