Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lejtőn állok, kigyullad a...

Ha lejtőn állok, kigyullad a hűtő lápmája. Kell valamit csinálnom?

Figyelt kérdés

De ha vizszintben van a kocsi egyből kialszik, és ha megyek vele, akkor se gyullad ki többé.

Szóval nem értek a kocsikhoz, ezt is a kézikönyvből néztem ki!

Azt írta szó szerint nem tudom idézni, de "hűtőfolyadék/hőmérséklet visszajelző lámpa"

Szóval kevés lenne benne a szint, és mikor megvan dőlve a kocsi nem éri el a szintet?

Kell valamit csinálnom? Töltsek bele valamit, vagy mi?

Nem akarom elrontani!



2013. dec. 5. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ne, ne tolts bele semmit, vidd el szervizbe.


a hutofolyadek nem viz, igy a fagyok kozeledtevel eszedbe ne jusson beleonteni vizet, mert megrepedhet a motor.

2013. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Desztillált vízzel lehet utánatölteni, a lényeg, hogy a folyadék nagyja még tartalmazza a hűtőfolyadék vegyszerét.


Egyébként ha csak lejtőn jelez be akkor még nem érte el a minimum szintet, utántölteni is csak keveset kell.

2013. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen eset. Nekem pirosan világított a víz jelző + sípolt is hanggal, csak önteni kellett a hűtőtartályba vizet (elég volt bele 1-1,5 deci).
2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak fagyállót töltsél rá, ne vizet!
2013. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!