Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németből szeretnék behozni...

Németből szeretnék behozni autót, de nincs kedvem kiutazni. Mennyi a díja egy ilyen teljeskörű ügyintézésnek, illetve tudtok ilyen céget ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 19:42
 1/5 anonim válasza:

Én most tervezek kimenni (jan. 5-e körül) autós árverezésre, majd ha megjöttem akkor elmondom mi volt.

Elvileg olyan 2-300ezer körül van egy ilyen mutatvány, de függ attól is, hogy E hányas kategória, mert az új 2010 körüli kocsikra már szinte alig kell valamit fizetni.

2013. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dobj neki egy üzit és kérdezd meg:


[link]

2013. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt nagyjából tudom, engem igazából olyan cég érdekel, akik helyettem kimennek és behozzák az autót, nincs egyszerűen időm kimenni. és ennek a díjára lennék kíváncsi
2013. dec. 5. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez jó ötlet. Aztán vesznek neked valmi szutykot, amit utánna ki kell fizetned?

Lapozgasd a hasznaltauto.hu -t, ott van egy csomó frissen behozott verda, amiket megnézhetsz mielött fizetned kell. Az ügyintézés díja meg benne lesz az árban.

2013. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem Te veszed az autót, akkor nagyon jó cimbora hozza,mert bizony igen gyorsan átverhetnek.

Itthon is sok kintről hozott autó van, érdemes azokat is megnézni.

2013. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!