Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Opel...

Mi a véleményetek az Opel Astra G-ről?

Figyelt kérdés

600eFt-ért kapható normálisabb állapotú?

1,4-es motorral milyen?


2013. dec. 6. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

600-ért nincs normális autó !


egyébként maga az astra G tetszetős nincs komolyabb gondja.


1.4 felejtős különösen az astra 1.4-ese de hétvégi autósnak nagyon jó autó.


(kacsingatnak a focus felé de az 1.4 ott is felejtős. 1.6 Ti-Vct nagyon ott van 1.8 G astrát is alázza )

2013. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Az 1.2 már inkább csak városba való, de az 1.4 simán megfelel a normális közlekedéshez. Autópályára, vagy kombi kasznihoz már inkább 1.6, de ha nem mész sokat pályán simán elég az 1.4... Amúgy elég jó autó, a 2006 utáni "új" swift árakon lehet fenntartani, tehát a legolcsóbbak között van.
2013. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy 600-ért már lehet normálisat kapni.

[link]


Legalábbis gondolom nem adna rá 1 év garanciát ha "csak a kapuig jusson el..." állapotú lenne.

2013. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%

és ez neked normális autó. Már majdnem roncs kategória.


Ja igen 18éves fiataloknak és minimálbéreseknek tökéletes választás.


Még ezek is elmegy kategória

[link]


[link]

2013. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne hallgass a 4. válaszadóra. Én is 1.4-es (láncos) 2005-ös G Astrával járok, pedig se minimálbéres, se 18 éves nem vagyok. Maholnap harminc leszek, mérnök vagyok, simán megengedhetném magamnak a jobb autót, de minek? Nekem az autó csak egy használati eszköz, se nem státuszszimbólum, se nem farokhosszabító. Arra, hogy eljussak A-ból B-be, arra tökéletesen megfelel. A 8 éve alatt egyszer sem hagyott cserben, a kötelezőkön kívül még nem kellett rá költenem. Ha nem mész nagy távolságokra, akkor az 1.4-es motor bőven elegendő. Most volt nemrég műszakin, alaposan át lett nézve, de még nem kellett cserélni semmit. Illetve ez nem teljesen igaz, a bal első helyzetjelző izzó ki lett cserélve. Még a gyári aksi van benne, azt kell majd hamarosan cserélni, de ezen kívül semmi gond sincs vele. Igaz, hogy tucat autó, de én nagyon szeretem. Néhány éve hirtelen felindulásból vettünk egy új H Astra Combit, de nem volt szívem eladni ezt a kocsit, további időközben a feleségemnek is szüksége lett egy kocsira, így megtartottam. Így utólag úgy érzem, hogy jól döntöttem.
2013. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

1.4 teljesen megfelel normális közlekedéshez.

hogy 600-ért van e normális?

keresni kell, és élőben megnézni

2013. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nagy gyuri ***** válasza:
88%
persze hogy van 600-ért ne kapkod el alaposan néz körül ne ugorj bele mindjárt az elsöbe,1.4 motor böven elég meg bizhatok nagyon teljesen jó kis autók
2013. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mekkora fogyasztásra számítsak 1.4-es vagy egy 1.6-ossal?
2013. dec. 7. 08:44
 9/10 nagy gyuri ***** válasza:
89%
nyáron 6-7,télen 8-10 nekem f astrám van 2001-es 1.4-es kb ennyit fogyaszt de néha az 1.6-os kevesebbet fogyaszt
2013. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Én is milliomos vagyok azért van 13 éves autóm, mert az is elég hogy kivigyen a magángépemhez.


mennyi hülye van te jóó ég.

2013. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!