Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyosung GT 250 R, Kawasaki...

Hyosung GT 250 R, Kawasaki Ninja 250 vagy Honda CBR250R?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb gép? Én személy szerint a Hyosung GT 250 R fele húzok. De érdekelnének érvek a másik két gép mellet is.
2013. dec. 7. 12:38
 1/3 anonim válasza:
A Hyosung azért jó, mert nem drága, méretben pedig pontosan akkora, mint a nagytestvére. A kopó alkatrészeket gyakrabban kell cserélni, mitn egy hondánál. A honda esetében a minőséget meg kell fizetni, nem olcsó, de abban se csalódnál szerintem. Én a Hyo-t venném. Kavát nem ismerem.
2013. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a HYO-t kihagynám, nem tartja az árát, és a japánhoz képest fapadosabb.

Vagy Kawa vagy Honda.

Itt inkább a Kawa a 2 hengere miatt, de a Honda se rossz.

2014. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Hyo V2-je mindkettőt lekörözi. Egy percig sem igaz az, hogy kényelmetlen. Nagyon megbízható futómű és motor.. Volt szerencsém mindhárom motorhoz, sajnos "rosszul" is döntöttem a CBR-el, de amint alkalmam adódott és pénzem, lecseréltem Hyora. Egyáltalán nem bántam meg.
2015. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!