Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor oktatak nem féltetek...

Mikor oktatak nem féltetek hogy véletlenül meghúzáttok összetöritek az oktató autot?

Figyelt kérdés
Nem féltetek hogy pl tolatásos parkolásnál benne van a pakliban hogy meghúzza valami az oktató kocsi oldalát.és ha meg történik az nagyon kínos érzés lehet ciki is és természetes nekünk kell megtéríteni a kárt ami tudjok nem olcsó főleg ha komolyabb kár keletkezik.

2013. dec. 8. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem féltem ettől, na meg nem is a tanuló fizeti ki ilyenkor a kárt, hanem az oktató.
2013. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%

Biztosítva vannak az autók!

Oktató kocsik,tehát benne van a pakliban,hogy kár esik bennük....

2013. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pj0tr ***** válasza:
95%

Azért oktatókocsik. Egyébként ha szándékosan okozol kárt az más. Egyébként vannak pedáljai és el tudja rántani a kormányt. Csak azzal nem tud mit kezdeni ha beleállsz a fékbe:)

Ha jobban megmézel egy biztosítási űrlapot az oktatóautó külön kategória.

2013. dec. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pj0tr ***** válasza:
95%
Jah és törvény szerint az oktató számít sofőrnek az oktatás alatt.
2013. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Már előtte 5 éve volt motorra jogsim így tudtam közlekedni azért jobban mint egy friss kresz vizsgás, csak az autót kellett megszokni.


Mikor mentünk a Lidl parkolóba tolatást stb gyakorolni a bejárat előtt elhaladva valami láma nő elengedte a bevásárló kocsit az meg neki gurult a hátsó ajtónak. De meg lett törölgetve és meg sem látszott.

2013. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 intrepid ***** válasza:
36%
Nem féltem. Mikor először találkoztunk az oktatómmal, azonnal beültetett a kormány mögé, úgy mentünk a gyakorlópályára. Ott kiadta a feladatokat, hogy mit gyakoroljak, kiszállt beszélgetni, - gondolom tele volt a hócipője már a sok mazsolával, 20 óra után levizsgáztam, azóta vezettem egy csomó kilométert, - taxi is, sofőr is, semmi baj nem volt. Mellékesen hölgy volt az oktatóm, akinek én magyaráztam el, hogy mi a különbség ha telezöld lámpa van egy kereszteződésben, vagy balra mutató zöld nyíl. (Bár lehet, csak vizsgáztatott burkoltan).
2013. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"(Bár lehet, csak vizsgáztatott burkoltan)"

Inkább ez utóbbi. :)

2013. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

én egyszer lepadkáztam az oktatónak egy szűk utcába való beforduláskor.

ő mondta hogy ne forduljak nagy ívben,ez lett az eredménye,csak a hátsó kerék kapott,pár karcolással megúszta a felni peremén.

nem is értem miért szólt hogy kisebb ívbe kanyarodjak,nem először kanyarodtam már annál a kereszteződésnél.

2013. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

nem féltem, nem kellett magyarázni nekem semit sem csak beültem és már nyomtam is a gázt.. :)

aztán már kiszállt az oktató cigizni meg beszélgetni én meg köröztem a pályán. én voltam a legjobb :) többiek meg ott bénáztak.

2013. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!