Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik délelőtt mennek forgalmi...

Akik délelőtt mennek forgalmi vizsgázni azokat tényleg nagyobb eséllyel buktatják meg? (B. Kat)

Figyelt kérdés
Azt hallottam innen-onnan, hogy azokat a tanulókat nagyon eséllyel buktatják meg a forgalmin, akik délelőtt mennek vizsgázni, mivel akkor még a vizsgabiztosoknak kevésbé van "elege" és szigorúbbak, mint a nap végén, amikor már le sem kell állítólag vezetni az 50 percet és engedékenyebbek.
2013. dec. 8. 14:16
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
100%
Soha nem halottam ilyet. Nem is tapasztaltam.
2013. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel lehet dobni a vizsgabiztosokat valamivel, amitől megjön rögtön a kedvük. És hacsak nem csinál a jelölt balesetet, át fog menni a vizsgán.
2013. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem fogom lefizetni. Így is elég sokba fáj nekem ez a jogsi, arról nem is beszélve, ha kicsit is normális a vizsgabiztos egy ilyen "felajánlástól" kapásból a képembe röhög és közli, hogy ezt nem így kellene elintézni.

Sok mesét hallottam már mennyire szemét egy-két vb, mert csak a pénzre mennek és emiatt szanálják elsősorban az embereket, azokat is, akik amúgy simán átmentek volna.

2013. dec. 8. 14:59
 4/9 Dörmögő ***** válasza:
100%

Érdekes módon a bukottak mondják mindig hogy azért buktak meg mert nem fizettek. Itt megjegyezném hogy a tanulók többsége nem fizet, és ha ezeket a nemfizető embereket mind meghúznák akkor az a vizsgabiztos nem lenne sokáig abban a pozícióban. Ismereteim szerint van olyan szegedi vizsgabiztos akit felfüggesztettek jó pár hónapra mert aránytalanul sok diákot buktatott meg. Úgyhogy a vizsgabiztosoknak is valamilyen szintig meg van kötve a kezük. Természetesen nincs nekik megadva hogy %-ban mennyit kell minimum átengedni, de ha sokat buktatnak az előbb utóbb kivizsgálásra kerül. Bocsi, tudom hogy a kérdésed nem a lefizetésekről szólt.

Az hogy délelőtt vagy délután vizsgázol nem hinném hogy az eredményedbe beleszólna.

2013. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó én még '93 - ban vizsgáztam. De annyit nyilván már hallottál, hogy 30 óra alatt bajos megtanulni vezetni, ez csak az alapokra elég. Ebből adódik, hogy kis rosszindulattal bárkit meg lehet buktatni. Van egy lélektani oldala is valóban: a sokadik jelöltnél már fárad a vizsgabiztos, illetve ha a nap folyamán sokan jól teljesítettek addig, akkor már a statisztika kedvéért is kell pár bukovári - mindenki nem menjen már át. Ez más vizsga fajtáknál is beigazolódik, főiskolán pl. előbb vizsgázni mindig jobb volt. Én minden vizsgámon az életben próbálok időrendben az elsők között sorra kerülni - eddig bevált. Sok szerencsét!
2013. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódom annyira :)

Egyébként nekem is fura volt ez az elmélet mivel szerintem meg pont az buktat többet, aki már fáradt és csak haza akar menni..

2013. dec. 8. 15:30
 7/9 Dörmögő ***** válasza:
Statisztikát nem tudok, de én 4-iknek vizsgáztam aznap annál a biztosnál és az előttem lévőket sorra magbuktatta.
2013. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem mehet hamarabb haza, ha megbuktat. Max, ha te vagy aznap az utolsó, mert a többi vizsgát ugyanúgy meg kell várnia.

Egyébként ez (és az összes hasonló) elmélet nagy baromság. Azok terjesztik akiket megbuktattak. Mert ugyebár ők mindent jól tudnak, Schumacher sincs sehol hozzájuk képest, csak az a szemét vizsgabiztos... ja...

Elárulok egy titkot, ha valaki az összes KRESZ előírást betartva közlekedik, nem fog megbukni.

2013. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ha átmentál a KRESZ vizsgán, és tudod kezelni az autót, akkor nemszabadna megbukni.
2013. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!