Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogsi forgalmi...

B kategóriás jogsi forgalmi vizsgára tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz a forgalmi vizsgám, budapesten a 3-ik kerületben. Aki már tapasztalt vezető vagy éppen itt vizsgázott tudna mondani pár dolgot, amire érdemes figyelni vagy fontos a vizsga szempontjából? Sok órát levezettem, véleményem szerint át fogok menni, ami kell majd, de hátha van, aki tudna hozzátenni valami jó ötletet :)

2013. dec. 5. 22:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én is Óbudán vizsgáztam, nagyjából egy hónapja. Próbálj nagyon koncentrálni, ne parázd túl, bár hosszú az a 40-50 perc vezetés. Esetleg gondold végig, hol milyen akadály lehetséges, hol vannak jobb-kezes utcák, talán ez segít, ha lankadna a figyelmed. Szerintem érdemes előző nap körbevitetni magad a Bécsi útnál, hátha van új változás a villamos miatt.
2013. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Az én sávomban csak úgy az út közepén parkolt egy autó. Ki kellett kerülnöm, a szembe jövő autós intett hogy jöjjek csak, és kikerültem, és a vizsgabiztos megbuktatott mert hogy nem nekem volt elsőbbségem. Amikor mondtam hogy de hát intettek hogy menjek, azt mondta hogy ő nem látta...
2013. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ, szerencsémre jó oktatóm volt, és csodaszámba megy, de nem engedi lefizteni a biztost, sem magát, nemhittem h lesz ilyen, úgy hogy kedden kiderül minden :D
2013. dec. 8. 09:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerdán megyek.

Délelőtt vizsgázol? Mesélj majd :)

2013. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp :) izgulok is meg nem is :D felkészültnek érzem magam, muszáj vezetnem, mer imádok :D
2013. dec. 8. 20:59
 6/14 A kérdező kommentje:
hát sajna igy elsőre bukta. olyan érzés mintha pisztollyal a fejedhez tartva kéne menned, kb lehetetlen ekkora nyomás alatt vezetni x)
2013. dec. 10. 16:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltál azóta, és ha igen, sikerült? :)
2014. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hali, az éppen nem, de holnap lesz konkrétan a második :D felkészültebben és nagyobb tudással megyek neki.
2014. jan. 13. 21:11
 9/14 A kérdező kommentje:
Örömmel jelentem, hogy sikertült :D
2014. jan. 14. 16:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok hozzá, én még pluszóráknál tartok, nem mertem nekiugrani vizsgának, meg maga az oktató is mondta hogy ne:D Sok sok kilométert, és mindet balesetmentesen!:)
2014. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!