Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóalkatrészek behozatala az...

Autóalkatrészek behozatala az USA-ból. Mivel jár a dolog?

Figyelt kérdés
Az usából szeretnék hozatni alkatrészeket az autómhoz, mivel itthon vagy lehetetlen hozzá bármit is kapni, vagy a kereskedő meghallja, hogy amerikai, és elhajt a fenébe. Vagy ha lehetséges, horror áron, iszonyatos mértékű haszonkulccsal hozzák meg amit kérsz. Úgyhogy szerintem jobban járnék ha én magam vennék mindent az usából közvetlenül. Most speciel egy klímakompresszort szeretnék venni, ami 258$-ba kerül, és a hazautaztatása kb. 145$ biztosítással együtt. Azt nem tudom, hogy mivel húz le még az állam, mekkora mértékű áfával és vámmal. És hogy az árú értéke, vagy a teljes érték (árú+szállítás) után számolják az egészet.
2008. júl. 12. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Elméletileg a 145$ már tartalmazza a szállítási költséget, amennyiben a gyártó honlapján nincs más feltüntetve a szállításra vonatkozóan. Amennyiben ez a 145$ Netto összeg, annyiban az USA jelenlegi áfáját kell megfizetned. Vámot sajnos nem tudom, mivel csak 1 alkatrészről van szó.
2008. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!