Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat leon 1.4 stella?

Seat leon 1.4 stella?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek a seat leonról? Nézegettem az 1.4eseket, igazából fontos tényező lenne a fogyasztás és a súlyadó. Milyen tipushibái vannak? És mire kell odafigyelni a vásárláskor? A 2000-es körüli évjáratra gondoltam. Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 8. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egész használható autó. Az 1.4 75 Le-től nem várj sokat, cserébe nem is zabál.

Ha lehet hideg indítást próbálj nála. Nézd meg nincs e mosva a motor, víz és olaj szinte ellenőrzése, mert ezeke a motorok ha agyon vannak hajtva, képesek eszegetni a vizet, olajat, aminek kívülről is nyoma van.

2013. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. dec. 9. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1,6 16v van a trafó a gyengéje illetve az első ajtók be áznak a küszöbnél gyorsan öregednek a gumik folyamatos szervíznél nincs + gond a váltó gyenge fogyasztás 9 télen városban tágas kényelmes dinamikus hátul kicsi a lábtér, ritka hátsó könyöklő 2004 től ajánlatos venni 1M ért van 140e kmes szerv könyves jól felszerelt golf mániás vagyok de örülök hogy leont vettem!!
2014. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!