Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006 opel astra H vagy ford...

2006 opel astra H vagy ford focus vagy seat leon? Melyik a jobb autó

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a leon a sportos, az opel az olcsó, a focus a reális választás.
2013. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leon a legjobb ezek közül persze a motortól is függ .
2013. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
A Leon jól néz ki, én azt venném. Focus elmegy, Astra F0000SSS.
2013. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kutyus21 ***** válasza:
63%
Én kiskorom óta foglalkozok autókkal hobbiból az én véleményem a következő.Az Opel Astra H nem foss mint ahogy az előző hozzászóló írta,igen is jók és nem is olyan, drágák meg ott a Német minőség.A Ford Focus is jó kis autó bár nekem a Sedan tetszik,belőle legjobban de az 5-ajtós és a kombi se csúnya, És ez se foss itt is a Német minőség a precíz munka úgy mint a többi Német márkánál ja és ne írja seni ezt írná mert ha foss lenne akkor nem használná a Rendőrség se az Opel Astra H-t se a Ford Focus Kombikat. A Seat sem rossz az is Német technológián alapul de Spanyol a márka nekem amúgy az első generáció tetszet a Leon-ból a második széria nem sikerült annyira jól nem voltak szépek de most hogy ki jött a harmadik generáció megint szépek lettek a Seat Leon-ok de ott van a Toledo annak az első generáció-ja nem tetszet a második igen és a harmadik is nagyon jól sikerült.
2013. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1,7 disel astra sztm nem lenne rossz

Kb 1,4-1.8 ig ki lehet fogni egy nagyon jó állapotút

2013. nov. 30. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1.7CDTI H Astrám van, 2005-ös, 101 lóerős változat.

Az autót imádom, külsőre, belsőre is nagyon szép, ha épp nincs vele probléma nagyon jól megy. Viszont azt a "legendásan megbízható Isuzu" motor mítoszt megkérdőjelezném. Nekem volt vele nem kevés gondom és az alkatrészárak, ha gyárit és nem bontottat veszel bele, elég horror.

Legutóbb pl múlt péntek este az autópályán egyszer csak leállt a motor. :S Újraindítani nem lehetett főtengely helyzetérzékelő hibát írt ki. Trélerrel kellett bevitetnem az első szervizig. Nem nagy munka ezt a szenzort kicserélni, viszont fizettem érte majdnem 50.000Ft-ot.

Múlt hónapban a generátor gondolta úgy, hogy mostantól nem akar tölteni. Szerencsére kibírta hazásig meg másnap a szervizig.

Előtte cseréltettem lendkereket, nem is mondom mennyi volt.

Tavasszal a kanyarkövető fényszórómból a bal oldalinak elkezdett villogni a hibajelző lámpája. Szervizben megállapították, hogy állítómotor hiba, nem javítható, komplett lámpát kell cserélni. Egy darab lámpa csere volt 200.000Ft.

Szintén még tavasszal kitört az egyik keréken a szelep. Ami azért kellemetlen, mert az enyémben gyári guminyomás figyelő rendszer van, aminek a szenzora a szelep belső végén van. Csere: 25.000Ft + 1 hét mire rendelésre hoztak ilyet.


Na, de ezekkel nem elrettenteni akarlak. Ha épp nincs semmi nyűgje, nagyon nyomatékos, erős motorja van és ha félbőr ülésekkel veszed, hosszú távon, több órás ülés sem lesz benne kényelmetlen.


A Focust annyira nem ismerem. Annak idején én is nézegettem párat. Az 5 ajtósnak igazából a hátulja az, ami nagyon nem tetszik. Vezetni nem volt rossz, de az Astrát valahogy jobban éreztem elsőre is.


A Leon egy kifejezettem szép autó. Mármint ha az új változatáról beszélünk. Nekem is nagyon tetszik. De sajnos több információm nincs róla.

2013. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!