Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha babettával megyek csak a...

Ha babettával megyek csak a lakóhelyemen belül megfog a rendőr de nincs jogosítványom mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Műszakilag és esztétikailag is rendben van a motor.Betartok minden szabályt. Sisak is van a fejemen.Papirok is megvannak a motorhoz. Mit kaphatok?
2013. dec. 9. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 100rugó bünti, plusz 2-3 évig nem kezdhetsz semmilyen jogsit.
2013. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Papírok is megvannak? Milyen papírok? egy Babettának nincsenek papírjai csak egy adásvételi, meg biztosítás.
2013. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
Ez attol függ hogy voltál e büntetve de a szüleidtöl olyan verést kapsz hogy .......
2013. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy rendőr függő! 16 éves vagyok és egy két éve járkálok motorokkal haverjaimmal együtt. nekem már megvan a jogsim van akinek még nincsen a társaságból. Ha a rendőrrel nem vagy bunkó meg nem teszel akkora kihágást akkor még az is lehet hogy elenged. de hogyha egy kötekedős fajtát fogsz ki vagy akik kimondottan arra hajtanak akkor tuti gond lesz. Haverom nem kapott semmilyen vezetéstől való eltiltást a másik rendőr azt mondta ő ebbe is bele piszkált volna és nekem pedig 5000 forintos tanuló pénz volt "nem égett a világítás".
2013. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!