Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú terepjárók a...

Milyen márkájú terepjárók a legjobbak motor, futómű szempontjából?

Figyelt kérdés

A külleme elég mellékes, inkább a fent említettek számítanának.


Egy ilyen terepjáró mennyit kóstálhat?


Mi a véleményetek a Ford terepjárókról, mert elsősorban arra gondoltam. (Autót szeretnék venni)



2013. dec. 9. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Még csak most pattant ki a fejemből az ötlet, tippeket kérnék! 10 millió fölé nem gonodoltam menni.


Autószakértők válaszait várom, zöldet kap mindenki!!!

2013. dec. 9. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Faterom vett egy Mitsubishi Pajerot. 1998-as kicsit öreg szerinte, de nagyon jól bírja. 2-3 millió között nagyon jókat lehet kapni. Ajánlom még a Mitshubishi L200-at it. Ezek mind olcsóbbak 10 milliónál, de szerintem nagyon jók. Esetleg ott van még a Nissan Navara, BMW telekjárók.
2013. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire szeretnéd használni! Ha nem akarsz kemény terepen menni akkor szerintem egy Toyota land Cruiser jó választás lenne.Kényelmes tágas családi autó.


[link]

[link]



De ha komolyabb terepeken is akarsz menni akkor Toyota Hy luxot tudom ajánlani.Ezekből újat is kapsz 10 milcsiből és még pénzed is marad.Ezt inkább manuális sebváltóval venném!

[link]

2013. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fordok azok egész jók!

Ami még jobb az a Jeep,Uaz,

2013. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért használtan vrnnék egy G Mercit. Megfelő gumikkal tökéletes terepjáró. 3 difizár, felező, erős motorok, magas építés, rövid tengelytáv.

Minden, ami egy jó terepjáróhoz kell.

2013. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Land Cruiser is terepre való.

De ha tényleg kemény terepre kellene akkor szerinted egy 10 milliós autó megérné terepen karcolni, törni, szétb#szni? Ha terepre kell akkor valami 1 milliós Samurai vagy Jimny.

De én aszfaltra/földútra nem vennék terepjárót.Max. Egy SUV.Pl. RAV4, ASX,

2013. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!