Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik azok az autómárkák amik...

Mik azok az autómárkák amik teljesen hidegen hagynak, sose vennél?

Figyelt kérdés
Engem: Opel, Suzuki, Skoda, Daewoo, Dacia, Ford
2013. dec. 10. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem tudom, de azt tudom hogy egy ilyen kérdést soha nem tennék fel.
2013. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nincs hogy soha nem vennek, mert elvisz A-bol B-be, de ha lehet kerulom a suzukit, foleg ha piros.
2013. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mivel én német párti vagyok, de a japánt se itélem el. Ezért nem vennek se olaszt, se franciát.
2013. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ami 100%, hogy nem kéne, az a Dacia. Abból tényleg egyik se tetszik.


Suzukiból én azért egy vadiúj 8-9 milliós Vitarát elfogadnék ha hozzám vágnák... Skodából is elfogadnék egy új SuperB-t. Főleg Opelből az Insignia-t. Daewoo már nincs, Chevrolet van helyette, abból is egy új Orlando, Cruze, jöhetne. Fordból se utasítanék vissza mondjuk egy új Mondeo-t.


Meg még vannak ezek a moped autókat gyártó cégek. Na nekem olyan se kéne soha. Semmilyen körülmények között.


Illetve Daihatsu, Morgan... Főleg Aeromax.


[link]


Ilyen autót tuti előbb hánynék le, minthogy beleüljek. Mondjuk azért ingyen jöhetne, eladni el lehetne jó pénzért. De kérdés ugyebár az, hogy mi az amit nem vennék soha.


Meg nem vennék ilyen régi nyugatiakat, Ladát, vagy ilyesmit.

2013. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
A Suzukik általában nem tetszenek, és mivel nem akarok 50-es ütközésnél meghalni, régi swift-et soem vennék.
2013. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Új Suzukik már teljesen kielégítik a mai biztonsági elvárásokat. Nem kacsa swiftet gyártanak ma már :)


Én soha nem vennék francia, angol, amerikai, olasz autót. Lényegében német vagy japán jöhet csak szóba.

2013. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy "régi swiftet".

Én is csak a japánban meg a németben bízom meg.

2013. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

hát akkor felsorolom neked sorrendbe (legszarabbtól kezdem)

Dacia, Suzuki, Renault, Fiat.


Amit bármikor vennék: BMW (minimum 2500 köbcentis 6 hengeres motorral), Volkswagen, Audi.

2013. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Na megint itt van a 12 éves szakértő Tomika2001
2013. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

9

13 vagyok...

fiatal korom ellenére elhiheted sok autó megfordult mrá a kezem között, BMw-k, Audik, keleti, nyugati kocsik, stb... szoval tudom mi a jo...

2013. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!