Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig tart még valaki teljese...

Meddig tart még valaki teljesen lerakja a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Meddig tart még valaki teljesen lerakja a jogosítványt elméleti elsősegély mindenel együtt? Pl halotam olyant hogy 4 hét alatt is meg van de olyan is hogy fél év alatt melyik az igaz általában?

2013. dec. 8. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Függ a vett órák számától,és hogy hányszor bukik az ember és miből.De a vezetett órák gyakoriságán is múlik.

Én nem buktam egyszer se,de vennem kellett 10 plusz órát hogy a vizsgán felkészültebb legyek. Kb 2 hónapig tartott az egész.

2013. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 flora08 ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. Én májusban csináltam meg a KRESZ-t, június elején az EÜ-t, és augusztus végén forgalmiztam. De nem mindegy, hogy

-az oktatódnak hány tanulója van éppen

-te menyire érsz rá vezetni (hányszor mész egy héten/hónapban)

-kell-e plusz órákat venned

-sikerülnek-e a vizsgák, vagy többször neki kell ugrani a KRESZ-nek/forgalminak/EÜ-nek

-melyik városban csinálod stb.

De a kérdésre válaszolva: szerintem kell hozzá 2-3 hónap (az elmélet kezdetétől a forgalmiig). Meg lehet csinálni ennél rövidebb idő alatt is, mert több helyen van intenzív tanfolyam, vagyis egy hét alatt letudod az elméletet. Utána az oktatóval kell egyezkedni. Sok sikert! :)

2013. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.hát az a helyzet hogy most munka nélküli vagyok tehát bármikor ráérek.
2013. dec. 8. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem július 5-én lett vége a Kresz-tanfolyamnak, most 20-án vizsgáztam forgalomból, most pedig a postást várom :)

Hány éves vagy? Mert minél később kezded, annál nehezebb lesz ráállni a vezetésre :)

2013. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, vezetni augusztusban kezdtem, csak az egyetem (BME) mellett nem is volt sok időm vezetni járni, így heti 1-2 alkalmat voltam
2013. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3.5 -4hónap kb ha semmiből nem buksz meg ..
2013. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!